Схвалено експорт двигунів для індійських танків

15

Два дизельні двигуни MTU можуть бути поставлені для прототипу легкого танка, який Індія розробляє для використання у гірських районах на кордоні з двома ядерними державами – Пакистаном та Китаєм.

Схвалено експорт двигунів для індійських танків

Схвалено експорт двигунів для індійських танків

Уряд схвалив участь Німеччини у будівництві індійських бойових танків. Обговорюється експорт двох двигунів для танків та запчастин до них.

Як повідомив у середу міністр економіки Роберт Хабек (Зелені) в економічному комітеті Бундестагу, два дизельні двигуни MTU можуть бути поставлені для прототипу легкого танка, який Індія розробляє для використання у гірських районах на кордоні з двома ядерними державами – Пакистаном та Китаєм. Індія, яка також має ядерну зброю, має вкрай напружені відносини з обома країнами.

Заявку на експорт двох дизельних двигунів було подано компанією Rolls-Royce Solutions Friedrichshafen. Компанії Flux-Geräte, Renk та 3M також отримали ліцензії на експорт деталей двигуна та виробничої документації. Компанія Mahle Industrial Thermal Systems постачає вентиляторний блок системи охолодження прототипу танка. Вартість експорту не згадується у листі Хабека до комітету, який є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur.

Індія розробляє легкий бойовий танк для використання у Гімалаях на півночі країни.

Протягом 60 років Індія перебуває у стані конфлікту з Китаєм через кілька територій вздовж майже 4000-кілометрового кордону. Відносини між двома найгустонаселенішими країнами світу стали особливо напруженими після зіткнення прикордонників, що спричинило загибель людей з обох боків три роки тому. З того часу обидві країни значно модернізували обладнання на кордоні.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) домовився про зміцнення співробітництва в галузі озброєнь із прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді під час свого візиту у лютому. Шольц тоді зазначив, що «якість німецьких технологій» високо цінується і індійськими партнерами у цій галузі. Намір полягав у тому, щоб поглибити співпрацю «в дуже конкретних робочих відносинах і продовжувати її». Моді також наголосив, що у сфері безпеки та оборони все ще існує «нереалізований потенціал».

Читайте також:  Седер відкидає особисту відповідальність

Шольц і Моді також говорили про конкретні проекти в галузі озброєнь, але не сказали про які саме. В даний час значна частина техніки для індійських збройних сил, як і раніше, поставляється з Росії. Західні країни, такі як Німеччина, хочуть змінити цю ситуацію, і Індія також зацікавлена ​​у цьому. У першій половині 2023 року ця країна входила до десятки країн-отримувачів німецьких озброєнь з обсягом експорту 108,6 млн. євро.

Експерт із зовнішньої політики Лівої партії Севім Дагделен розкритикував співпрацю в галузі озброєнь з Індією. «У той час як Amnesty International звинувачує індійський уряд у переслідуванні та жорстокому поводженні з деякими релігійними меншинами, уряд Німеччини масово озброює цю країну».

«Зовнішня політика «світлофора», нібито заснована на цінностях, схоже, зосереджена насамперед на експорті зброї до зон воєнних дій та зон напруженості».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :