Сеул вийшов на протести проти уряду після тисняви

14

Південна Корея продовжує висловлювати невдоволення діями влади після смертельної тисняви ​​на Ітхевон.

Сеул вийшов на протести проти уряду після тисняви.  Фото: 2p2play/shutterstock.com

У Південній Кореї проходять протести проти уряду після тисняви ​​на Ітхевон, в якій загинуло 156 людей. Сеульці виходять на мітинги на знак скорботи за загиблими та з докором у бік влади.

Громадський гнів продовжує наростати через найбільшу трагедію в Південній Кореї майже за десятиліття.

29 жовтня внаслідок тисняви ​​під час святкування Хеллоуїна 156 людей загинули та ще 196 отримали поранення. Тисячі людей вийшли на акції протесту по всій столиці, щоби висловити свій гнів у бік уряду.

Влада, на думку протестувальників, винна у такому результаті свята. На думку демонстрантів, уряд доклав недостатньо зусиль, щоб убезпечити на вулицях міста.

Через тиждень після події влада розпочала розслідування. З перевіркою прийшли до муніципальних установ, місцевої поліції та пожежних депо. Начальник національної поліції вибачився, як і президент Юн Сок Ель, який пообіцяв покращити заходи щодо боротьби з масовими заворушеннями в майбутньому.

Протести проти уряду після тиску: президента у відставку!

Але цього було недостатньо, щоб угамувати спрагу справедливості. Сеульці вважають, що влада не змогла захистити свою молодь. Це особливо іронічно для країни, відомої своєю молодіжною індустрією K-pop.

По всій столиці пройшло щонайменше 7 акцій пам’яті та протесту. Найбільший із них був організований альянсом прогресивних груп Candlelight Action. Альянс проводив регулярні політичні акції протесту проти президента Юна ще до трагедії в Ітхевоні.

“Прогресивні групи в даний час проводять масову акцію протесту зі свічками в центрі Сеула, щоб вшанувати пам’ять тих, хто трагічно загинув внаслідок тисняви ​​на Ітхевоні рівно тиждень тому, і закликати до відставки президента Юн Сок Йоля”, – пише сеульський журналіст Рафаель Рашид. Twitter.

Захід проходив біля мерії, де дві смуги головної дороги було перекрито для розміщення десятків тисяч протестувальників. Багато хто ніс чорні плакати з написом «Уйі у відставку — вислови співчуття» — пряме послання президентові Юну.

Читайте також:  Судова реформа: в Ізраїлі тривають переговори

«Уряд не виконує своїх обов’язків… Який урок ми винесли з інциденту з Севоль?» — обурюється один із журналістів BBC, які виступали в коментарі, посилаючись на аварію порома в 2014 році, в результаті якого загинуло понад 300 осіб, в основному старшокласники.

Серед протестувальників багато людей середнього та старшого віку. Вони виходять показати солідарність із молоддю та захистити своїх дітей та онуків від подальших катастроф.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я