Розпочався саміт G20 у Нью-Делі

6

Федеральний канцлер Олаф Шольц і федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер представляють Німеччину на зустрічі провідних промислово розвинених країн і країн з економікою, що розвивається.

Розпочався саміт G20 у Нью-Делі

На тлі агресивної війни Росії проти України в Індії розпочався саміт G20 провідних промислово розвинених країн, що розвиваються. Сьогодні вранці (за місцевим часом) у столиці країни Нью-Делі прем’єр-міністр Нарендра Моді привітав президента США Джо Байдена та канцлера Німеччини Олафа Шольца (СДПН) на дводенних консультаціях.

Шольц продовжує носити пов’язку на оці після нещасного випадку на пробіжці. Він приземлився в урядовому аеробусі Конрад Аденауер близько 8.00 ранку за місцевим часом. Канцлера супроводжує федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП).

Президента Росії Володимира Путіна представляв міністр закордонних справ Сергій Лавров, котрий під час привітання ненадовго запнувся. Главу Китаю Сі Цзіньпіна представляв прем’єр Лі Цяньшич.

Через розбіжності щодо однозначного засудження російської агресивної війни залишалося відкритим питання про те, чи зможуть держави, як завжди, домовитися про спільну підсумкову декларацію. На переговорах Захід стикається з альянсом Китаю та Росії.

На саміті, що проходить під девізом “Одна Земля, одна сім’я, одне майбутнє”, господар Моді хоче посилити роль глобального Півдня. Серед інших тем – захист клімату та реформа Світового банку.

До круглої групи G20 входять Європейський Союз та 19 найсильніших економік світу.

Читайте також:  Війна в Україні: німецькі Iris-T зберігають небо

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :