Розбіжності у партії “Вільні виборці” у Тюрингії

4

Усередині партії «Вільні виборці» Тюрингії виникли розбіжності щодо можливого об’єднання партії з малою партією «Громадяни Тюрингії», земельним об’єднанням «Союз цінностей» та Базисної демократичної партії (Базис) у вигляді відкритого списку на виборах у Тюрінгії у 2024 році. Уве Рюкерт хоче піти у відставку.

Розбіжності у партії «Вільні виборці» у Тюрингії

Лідер партії «Вільні виборці» у Тюрингії Уве Рюкерт хоче піти у відставку з посади керівника цієї невеликої партії.

Рюкерт зробив цю заяву в електронному листі, поширеному у середу ввечері. Причиною стали розбіжності всередині партії щодо можливого об’єднання партії у вигляді відкритого списку на виборах у Тюрингії у 2024 році:

  • «Вільні виборці» Тюрінгії;
  • Малої партії «Громадяни Тюрінгії»;
  • Земельного об’єднання «Спілка цінностей»;
  • Базової демократичної партії (Базис).

Федеральне керівництво «Вільних виборців» категорично відкинуло ці плани. Така співпраця «аж ніяк не сумісна» із основними цінностями «Вільних виборців».

Вільні виборці.  Фото: Matthias Balk/dpa

Сам Рюкерт пов’язував своє майбутнє як голову земельної спілки з реалізацією такого відкритого списку. Він написав, що федеральний виконавчий комітет «самим безглуздим чином виступив проти гарної пропозиції про відкритий список нашого земельного об’єднання на виборах у Тюрінгії у 2024 році».

За його словами, після рішення федерального виконавчого комітету вони продовжуватимуть домагатися зміни політики у Тюрінгії.

«Наша мета полягає в тому, щоб разом з іншими партіями та політичними організаціями досягти такої концентрації сил, яка дозволить провести потужну, успішну виборчу кампанію відповідно до закону та на основі консенсусу, і увійти до парламенту землі Тюрінгія як єдина депутатська група», – – сказав Рюкерт.

«Для цього я маю скласти з себе повноваження голови Об’єднання вільних виборців Тюрінгії».

Читайте також:  Реформу законодавства про вибори хочуть провести у березні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :