Росія знизила інтенсивність ракетних атак по Україні

18

Аналітики вважають, що причинами цього є виснаження запасів ракетного озброєння та низька ефективність ударів.

інтенсивність ракетних атак

Фахівці вашингтонського Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію в Україні станом на 24 жовтня і зробили висновок, що РФ зменшила інтенсивність ракетних атак по Україні. Аналітики ISW висловили також свою думку щодо можливості використання київським керівництвом так званої «брудної бомби».

Інтенсивність ракетних атак Росії впала

У понеділок 24 жовтня інтенсивність авіаційних та ракетних ударів по тилових українських містах була дуже низькою порівняно з попередніми днями. Російські військові випустили лише дві ракети по Україні. Аналітики інституту вивчення війни вважають, що це свідчить про виснаження запасів такого озброєння.

Інтенсивність ракетних атак на українські міста зменшилася через брак ракетних боєприпасів у РФ.  Фото: Zelenskiy Official / telegram

Водночас у Росії триває формування альтернативних військових структур, які діють разом із регулярними військами. Згідно з інформацією з російських телеграм-каналів, Євген Пригожин набирає людей до добровольчого батальйону, де, за деякими даними, проходить службу й Ігор Гіркін.

Окремо аналітики ISW згадали расистські настрої, які спостерігаються у лавах російської армії. Зокрема саме через це серед мобілізованих військових часто виникають конфлікти на етнічному ґрунті.

Низька інтенсивність ракетних атак не заважає вести інформаційну війну

Якщо кількість ракетних ударів та атак дронів на українські мирні міста зменшилась, то інтенсивність інформаційної війни значно зросла. Москва звинувачує Київ у підготовці вибуху “брудної бомби”. Йдеться про вибуховий пристрій із радіоактивними матеріалами, які можуть спричинити зараження навколишньої місцевості.

Інформаційна атака проходить у вигляді дзвінків міністра оборони РФ та російських генералів до оборонних структур західних країн. Насправді, деякі експерти вважають ці дзвінки підготовкою до операції «під хибним прапором». Проте ISW оцінюють ймовірність вибуху радіоактивної бомби як низьку. Пов’язано це з тим, що можливі вигоди від такої операції для російських військових є мінімальними. Основна мета подібних заяв — налякати західні країни та змусити їх пом’якшити санкції.

Читайте також:  Повернення РФ у зернову угоду - результат тиску

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я