Росія знову шантажує світ голодом

22

Джо Байден вважає, що РФ використовує заборону постачання продовольства як «зброю» і вважає ці дії «абсолютно обурливими».

Росія знову шантажує світ

Керівництво Російської Федерації заявило про призупинення руху суден «зерновим коридором» у Чорному морі. Причиною цього, за заявою представників Кремля, стала «терористична атака» на кораблі в Севастополі та неможливість забезпечити безпеку для суховантажів. Проте США вважає, що Росія знову шантажує світ і намагається використати продовольство як зброю у війні.

Росія знову шантажує світ, Білий дім обурений діями Кремля

Білий Дім жорстко відреагував на повідомлення Кремля про зупинення «зернової угоди». Судна із зерном не ходитимуть Чорним морем як мінімум до понеділка 31 жовтня. Нагадаємо, на цю дату РФ запросила засідання ООН із цього питання.

Офіційний Вашингтон вважає, що Росія вкотре намагається використати формальний привід для припинення постачання продовольства. Припинення експорту зерна з України прямо вплине на ціну зерна на світових біржах, а також призведе до голодної кризи у країнах, що потребують. Таким чином, вважає представник ради національної безпеки Едрієнн Вотсон, Росія посилює і так серйозне становище з продовольством у світі.

Росія знову шантажує світ, перешкоджаючи експорту продовольства з України до африканських та азіатських країн.  Фото: Suzanne Tucker/shutterstock.com

Свою думку щодо дій Росії висловив і президент США Джо Байден. Він вважає, що Кремль не має причин для припинення поставок, а подібні дії є «абсолютно обурливими».

Аналогічну думку висловив і держсекретар США Ентоні Блінкен. Він вважає, що РФ використовує зерно як зброю і спеціально зриває її постачання. Це означає, що через кількох людей у ​​Росії люди у всьому світі змушені будуть голодувати чи витрачати більше грошей на їжу.

Росія знову шантажує світ, але посол Росії в США не погоджується з таким формулюванням

З позицією Джо Байдена та Ентоні Блінкена не погоджується Анатолій Антонов, російський посол у Сполучених Штатах Америки. Він обурений реакцією Вашингтона, а звинувачення на адресу РФ вважає хибними. На його думку, необхідно засудити «терористичну атаку» української армії. Антонов вважає, що провину на припинення руху суховантажів із зерном слід покласти на Україну.

Читайте також:  Війна в Україні 2 листопада

Представники України офіційно не коментували атаки на російські кораблі. Але експерти Інституту вивчення війни зі США вважають, що військові суди Чорноморського флоту є законними цілями і кваліфікувати те, що сталося, як «теракт» неправомірно.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я