Рішення щодо базової допомоги на дитину відкладено

7

Багатомісячні дискусії передували ухваленню рішення щодо фінансування базової дитячої допомоги. Але сьогодні кабінет не розглядатиме питання.

Рішення щодо базової допомоги на дитину відкладено

Незважаючи на очікування, рішення щодо базової допомоги на дитину не буде сьогодні прийнято кабінетом міністрів. Як стало відомо Deutsche Presse-Agentur з урядових кіл, з політичного погляду все готове, але технічні деталі ще потрібно уточнити. Про це також повідомляють «Die Zeit» та «Піонер».

Федеральний міністр у справах сім’ї Ліза Паус («Зелені»), попри заяви, так і не стала гостем інтерв’ю на програмі ARD «Morgenmagazin». У списку тем для обговорення у федеральному кабінеті міністрів також не було теми базової дитячої допомоги.

Спірне питання потребує часу

Дагмар Шмідт, заступник голови парламентської фракції СДПН, заявила сьогодні вранці в ефірі радіостанції Deutschlandfunk, що їй невідомі точні причини, з яких ця тема ще не включена до порядку денного кабінету міністрів. Однак це дуже складний та важкий законодавчий проект. За її словами, вона хотіла б, щоб бундестаг отримав хороший і продуманий законопроект, щоб не повторилося те саме, що й із законом про опалення.

Міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП) та міністр у справах сім’ї Ліза Паус протягом кількох місяців дискутували щодо фінансування базової дитячої допомоги. Наприкінці серпня обидві сторони нарешті узгодили деталі проекту.

Рішення щодо базової допомоги на дитину запрацює у 2025 році?

Згідно з графіком міністра у справах сім’ї, рішення про базову допомогу на дитину набуде чинності у 2025 році. Однак Федеральне агентство з працевлаштування (BA) в даний час не вважає за можливе введення допомоги в цей термін.

Потрібно внести значні зміни до існуючих ІТ-програм та та інтерфейсів, а також створити нові ІТ-рішення. Однак досі не існує «законодавчої бази», яка б дозволила розпочати цю роботу, і, зокрема, відсутнє її фінансування.

Читайте також:  Добріндт застерігає від передчасного обговорення кандидатури канцлера

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :