Rheinmetall отримав чергове замовлення на танк для України

7

Збройовий концерн Rheinmetall отримав чергове замовлення на танки для України. За замовленням на суму понад двозначну кількість мільйонів євро виробник озброєнь повинен відремонтувати та модернізувати 40 старих бойових машин піхоти «Мардер», про що компанія оголосила в Дюссельдорфі.

Їхнє постачання має бути здійснене до кінця року. Замовлення оплачується урядом Німеччини, який використовує ці кошти для підтримки України, яка зазнає нападу з боку Росії. Раніше компанія Rheinmetall вже поставила 40 інших машин Marder, а бундесвер також відправив на Схід 20 машин зі своїх запасів. Таким чином, до кінця року загальна кількість бронетранспортерів сягне 100 одиниць.

Важливе значення для України мають і постачання інших видів озброєнь найбільшого німецького виробника зброї. Наприклад, нещодавно компанія відправила першу партію терміново необхідних боєприпасів для зенітного танка Гепард. Крім того, Rheinmetall відремонтував старі основні бойові танки Leopard і зробив їх придатними для фронту, а також військові вантажівки, безпілотники та польовий шпиталь.

Читайте також:  60 років Єлисейського договору: франко-німецька репетиція

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :