Путін може використовувати ядерну зброю.

36

Якщо він не має наміру використовувати бомбу, то чому весь час говорить про це, запитує президент Сполучених Штатів Америки.

може використовувати ядерну зброю

У своєму черговому виступі у четвер президент Росії Володимир Путін вкотре заявив, що РФ не загрожувала використанням зброї масової поразки. Усі подібні заяви відповідають дії країн Заходу. Проте американський президент Джо Байден заявляє, що Путін може використати ядерну зброю. А якщо ні, то навіщо він постійно згадує про нього?

Путін може використати ядерну зброю у війні в Україні

Своє скептичне ставлення до Путіна Джо Байден висловив в інтерв’ю телекомпанії NewsNation. Він вважає, що заперечення застосування бомб та ракет з ядерною начинкою Володимиром Путіним є доказом зворотного.

Байден здивований, що президент РФ постійно згадує можливість застосування тактичного озброєння з ядерними боєголовками на полі бою. Причому водночас він заперечує ядерний шантаж зі свого боку.

Путін може використати ядерну зброю, оскільки весь час згадує про неї у своїх виступах.  Фото: Vladimir Gappov/shutterstock.com

З Джо Байденом частково згоден Джон Кірбі, який обіймає посаду координатора зі стратегічних комунікацій у Білому Домі. На його думку, заяви, що з’явилися в пресі, про те, що Україна готується до застосування радіоактивної «брудної бомби» лише приводом. Тобто насправді використати її, а потім звинуватити українські війська хоче Москва.

Як заявив Джон Кірбі, російські військові часто висувають звинувачення щодо українських військових. І саме в тому, що збираються зробити самі. Тому ставитись до таких слів варто максимально серйозно.

Проте небезпеки реалізації такого плану поки що немає. За словами Кірбі, жодних реальних ознак підготовки до операції «під чужим прапором» розвідка оборонного відомства США не бачить.

Путін може використовувати ядерну зброю, а експерти МАГАТЕ шукатимуть сліди «брудної бомби»

Українське керівництво серйозно ставиться до заяв РФ про можливе використання ядерної зброї та вживає заходів для того, щоб довести свою непричетність.

Читайте також:  Франція та Німеччина обіцяли Зеленській зброї

Цього тижня в Україну прибудуть експерти МАГАТЕ, які перевірятимуть ядерні об’єкти у країні. Мета візиту, як повідомив Рафаель Гросії, голова агентства — пошук ознак збору радіоактивних матеріалів для розробки «брудного боєприпасу».

Міжнародні фахівці з ядерної безпеки вже проводили перевірку деяких об’єктів близько 30 днів тому. Згідно з поданими ними висновками виявити ознаки ядерної діяльності, яка не була задекларована Україною, їм не вдалося.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я