Принципи пошуку роботи через Jooble в Україні та за кордоном

32
робота онлайн

Як знайти роботу мрії? Це питання було актуальним ще до 22 лютого 2022 року. З того дня багато що змінилося. Зокрема, значна кількість людей переселилася у відносно спокійніші регіони чи взагалі за кордон. Один з таких регіонів України – Рівненщина.Як знайти роботу? Найпростіше, що можна зробити, це ввести в пошуковику “робота Рівне” і переглянути доступні вакансії. Проте ринок праці став більш жорстким, тож ловіть кілька порад з пошуку від експертів Jooble.

У пошуках роботи – поради експертів

Найперше, що треба зробити – обрати регіон. Якщо ви, наприклад, проживаєте в Україні, але плануєте виїжджати, то є сенс як мінімум переглянути варіанти роботи там. Так можна вивчити співвідношення попит-пропозиція, вимоги до кваліфікації працівника, орієнтовну заробітну плату. До прикладу – уже на сайті з пошуку роботи набираєте “робота Латвія” і можете побачити всі актуальні вакансії в цій країні та вимоги до них. Пошук можна звужувати та розширювати за допомогою фільтрів. Та перед цим варто:

  1. створити стратегію. Що це означає? Визначте свої вміння й навички та обов’язки, з якими можете впоратись краще за інших. Створіть кілька резюме на кілька посад. Коли відгукуєтесь на вакансію – пишіть супроводжуючий лист. Та перед цим детально вивчіть роботодавця. Це допоможе вам виконати наступний пункт;
  2. бути унікальним – ваші знання про організацію та розуміння, чим ви будете їм корисними, додасть чимало балів на користь саме вашої кандидатури. А ще такий підхід підготує вас до співбесіди;
  3. бути готовим – до дзвінка, до листа, до запрошення на співбесіду. Але якщо ви виконали пункт 2, то ви уже готові.
Читайте також:  Робота бухгалтером в Рівному: відкриття дверей до кар'єрного зростання

Звичайно, треба себе заздалегідь підготувати до тривалих пошуків. Тому навчіться бути терплячими та утримувати баланс між пошуками та буденним життям. Якщо правильно визначені цілі – то і результат не забариться.

Зручні ресурси з пошуку роботи

Сьогодні ми можемо обирати різні сервіси з пошуку роботи. Один із найпопулярніших серед українців – jooble. Чому так? Перш за все, через те, що навіть якщо вас цікавить робота Польща – ви знайдете актуальні вакансії навіть перебуваючи в Україні. Не менш важливий зручний інтерфейс. Тож який би ресурс ви не обрали, звертайте увагу на вибір:

  • по місцю знаходження роботи;
  • по даті публікації вакансії;
  • по заробітній платі;
  • по досвіду роботи;
  • по типу зайнятості.

А ще ловіть маленький лайфхак. Створивши резюме ви можете його розміщувати і в своїх соцмережах. Сарафанне радіо ніхто не відміняв. Виставляєте пост про пошук роботи, залишаєте посилання на інформацію для роботодавця – і автоматично збільшуєте шанси на швидкий результат.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я