Принципи пошуку роботи через Jooble в Україні та за кордоном

27
робота онлайн

Як знайти роботу мрії? Це питання було актуальним ще до 22 лютого 2022 року. З того дня багато що змінилося. Зокрема, значна кількість людей переселилася у відносно спокійніші регіони чи взагалі за кордон. Один з таких регіонів України – Рівненщина.Як знайти роботу? Найпростіше, що можна зробити, це ввести в пошуковику “робота Рівне” і переглянути доступні вакансії. Проте ринок праці став більш жорстким, тож ловіть кілька порад з пошуку від експертів Jooble.

У пошуках роботи – поради експертів

Найперше, що треба зробити – обрати регіон. Якщо ви, наприклад, проживаєте в Україні, але плануєте виїжджати, то є сенс як мінімум переглянути варіанти роботи там. Так можна вивчити співвідношення попит-пропозиція, вимоги до кваліфікації працівника, орієнтовну заробітну плату. До прикладу – уже на сайті з пошуку роботи набираєте “робота Латвія” і можете побачити всі актуальні вакансії в цій країні та вимоги до них. Пошук можна звужувати та розширювати за допомогою фільтрів. Та перед цим варто:

  1. створити стратегію. Що це означає? Визначте свої вміння й навички та обов’язки, з якими можете впоратись краще за інших. Створіть кілька резюме на кілька посад. Коли відгукуєтесь на вакансію – пишіть супроводжуючий лист. Та перед цим детально вивчіть роботодавця. Це допоможе вам виконати наступний пункт;
  2. бути унікальним – ваші знання про організацію та розуміння, чим ви будете їм корисними, додасть чимало балів на користь саме вашої кандидатури. А ще такий підхід підготує вас до співбесіди;
  3. бути готовим – до дзвінка, до листа, до запрошення на співбесіду. Але якщо ви виконали пункт 2, то ви уже готові.
Читайте також:  5 найчастіших помилок під час оренди автомобіля. Перевірте, чи не робите ви їх!

Звичайно, треба себе заздалегідь підготувати до тривалих пошуків. Тому навчіться бути терплячими та утримувати баланс між пошуками та буденним життям. Якщо правильно визначені цілі – то і результат не забариться.

Зручні ресурси з пошуку роботи

Сьогодні ми можемо обирати різні сервіси з пошуку роботи. Один із найпопулярніших серед українців – jooble. Чому так? Перш за все, через те, що навіть якщо вас цікавить робота Польща – ви знайдете актуальні вакансії навіть перебуваючи в Україні. Не менш важливий зручний інтерфейс. Тож який би ресурс ви не обрали, звертайте увагу на вибір:

  • по місцю знаходження роботи;
  • по даті публікації вакансії;
  • по заробітній платі;
  • по досвіду роботи;
  • по типу зайнятості.

А ще ловіть маленький лайфхак. Створивши резюме ви можете його розміщувати і в своїх соцмережах. Сарафанне радіо ніхто не відміняв. Виставляєте пост про пошук роботи, залишаєте посилання на інформацію для роботодавця – і автоматично збільшуєте шанси на швидкий результат.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :