Провінційні програми імміграції до Канади

49
Канада

Федеральні програми імміграції до Канади характеризуються своєю складністю та високими вимогами. Як альтернативу варто розглянути провінційні проекти. Вони гнучкіші, дають більше шансів. Процедура оформлення загалом займає 11-12 місяців. Provincial Nominee Programs (PNP) розроблені окремо для різних провінцій, включаючи Онтаріо, Юкон, Манітобу, Британську Колумбію, Саскачеван, Альберту та ін. Самостійно оформити потрібні документи буде непросто. Рекомендується заручитись підтримкою досвідчених юристів. Знайти виконавця, який допоможе оформити всі документи та супроводжуватиме на кожному етапі.

Загальна інформація щодо провінційних програм

У кожній провінції розроблено власні вимоги до претендентів. Вони мають відмінності, можуть змінюватись у будь-який час. Тут беруться до уваги потреби певних територій та галузей економіки. Кандидати мають насамперед відповідати заявленим умовам, по-друге – мати ресурси для швидкої адаптації.

Головна особливість провінційних програм у тому, що найважливішими критеріями відбору тут виступають як високий рівень знання іноземних мов і маєток запрошення від наймача, а й додаткові чинники. У деяких провінціях вимоги знижено. Наприклад, Онтаріо можна іммігрувати без складання обов’язкового мовного тесту. Достатньо отримати запрошення на посаду від фірми, яка веде діяльність у провінції.

Унікальні умови діють у Манітобі. Міграційний процес спрощується за наявності листа-підтримки від місцевих акредитованих державою громад, включаючи єврейську, українську, російську. У цій провінції щороку організовуються виїзні сесії. Беручи участь у них, можна отримати номінацію чи вакансію від роботодавця.

Деякі провінції зацікавлені у залученні водіїв-дальнобійників. Тим, хто має дозвіл на працевлаштування, досвід від півроку, пом’якшуються критерії. Є в таких провінційних пропозиціях різні умови для студентів, які дозволяють набагато швидше та простіше пройти міграційний процес.

Перерахувати всі особливості у межах однієї статті не вдасться. У Канадських провінціях діє понад шістдесят різних програм. Щоб розібратися в нюансах, варто заручитись підтримкою професіоналів.

Читайте також:  Добірка європейських міст для спокійного осіннього відпочинку

Етапи імміграції за провінційними програмами

Умовно весь процес можна поділити на кілька етапів:

  • вибір відповідного напряму;
  • збір документів та формування портфеля для подання із заявою;
  • одержання запрошення від роботодавця;
  • звернення до громади для отримання імміграційного гаранта;
  • оформлення студентських візових документів;
  • відправлення заяви та паперів до провінційної міграційної служби;
  • очікування рішення;
  • планування переїзду.

Незалежно від методу імміграції, кожному етапі можуть бути труднощі. Уникнути більшість із них, мінімізувати ймовірність відмови можна, замовивши у фахівців повний супровід процесу. Послуга надається комплексно, починаючи від професійного консультування, пошук оптимальних рішень, закінчуючи представництвом у службах.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я