Прем’єр-міністр Канади застряг в Індії

7
Преса Рівне

Через технічні проблеми з літаком прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо поки що не може залишити країну після завершення саміту G20 в Індії.

Незадовго до запланованого вильоту делегації було повідомлено, що з літаком Airbus виникли технічні проблеми, йдеться у заяві його офісу, яку цитують канадські ЗМІ. Подробиці технічних проблем спочатку не повідомлялися, але, зважаючи на все, їх не вдалося усунути найближчим часом. «Наша делегація залишиться в Індії доти, доки не будуть вжиті інші заходи», – йдеться у заяві.

Трюдо прибув зі своєю делегацією в п’ятницю на саміт провідних промислово розвинених країн, що розвиваються, в індійську столицю Нью-Делі. За даними канадських ЗМІ, у минулому кілька разів виникали невеликі проблеми із літаком, а також із заміною літака.

Поїздки урядовців також не раз зривалися через проблеми з літаками спеціального крила повітряних місій збройних сил Німеччини. Так, у серпні міністр закордонних справ Анналена Баєрбок була змушена скасувати заплановану поїздку до Австралії, Нової Зеландії та Фіджі через проблеми з літаком A340, що експлуатується ВПС бундесверу.

Читайте також:  Далай-лама вибачається після вірусного відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :