Представник AfD вийшов у другий тур виборів

12

Йорг Пропт набирає найбільшу кількість голосів у першому турі голосування та виходить у другий тур виборів.

Нордхаузен: представник AfD вийшов у другий тур виборів мера

На виборах мера міста Нордхаузен (Тюрінгія) представник AfD Йорг Профет показав найкращий результат у першому турі голосування та вийде до другого туру виборів 24 вересня.

61-річний підприємець отримав 42,1% голосів, повідомила сьогодні увечері прес-секретар міської адміністрації. Проте, за два тижні йому доведеться конкурувати з безпартійним кандидатом Каєм Бухманом, який отримав другий результат – 23,7%. Явка становила 56,4%.

До речі, якщо жоден із кандидатів не набере у першому турі 50 відсотків, то буде потрібно другий тур. Загалом у Нордхаузені балотувалося шість кандидатів.

Таким чином, у AfD, яка класифікується по всій країні Управлінням захисту конституції як підозрювана у правих екстремістських настроях, знову з’явилися шанси обійняти вищу муніципальну посаду. З кінця червня ця партія, чий високий рейтинг у Східній Німеччині зберігається вже кілька тижнів, перемогла на двох виборах. Перші пройшли в окрузі Зоннеберг на півдні Тюрінгії, де Роберт Зессельманн став першим керівником округу від AfD.

Через тиждень у Саксонії-Анхальт Ханнес Лот був обраний першим повноправним мером від AfD у невеликому містечку Рагун-Есніц. Незважаючи на те, що в Тюрінгії та Бранденбурзі вже було обрано мерів від AfD, Німецькому союзу міст і муніципалітетів невідомо про жодного мера, який працює на повну ставку, хоча організація і не веде статистику з цього питання.

Читайте також:  "Ініціатива Zusammenrücken" - притулок правих екстремістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :