Помилки, які багато хто робить після пробудження

14

Ранкові помилки роблять процес пробудження ще складнішим. Особливо восени та взимку, коли вранці ще темно та багатьом людям важко вставати з ліжка.

Ранкова втома може мати багато причин. Найбільш очевидною проблемою є надто коротка тривалість сну. Зміна часу теж може бути винна в тому, що збивається ритм сну, і в результаті відчувається сильна втома.

Щоб добре розпочати ранок у будь-яку пору року і не відчувати втому, слід уникати певних помилок під час пробудження, пише портал Aussiedlerbote.de.

1. Підрахунок часу сну

Багато людей вважають, скільки годин вони проспали за ніч. Неприємний факт того, що сон тривав всього 4-5 годин, сильно втомлює і тисне психологічно. Тому краще взагалі про це не думати, щоб не вганяти себе у депресію.

2. Будильник поруч із ліжком

У більшості людей будильник знаходиться в безпосередній близькості. Через це багато хто вранці просто його вимикає і ще 10–15 хвилин проводять у ліжку. Найкраще поставити будильник подалі, щоб довелося до нього підійти та вимкнути. Бажання повернутися в ліжко буде набагато менше.

3. Штучне світло

Умови висвітлення при пробудженні відіграють важливу роль. Природне сонячне світло найкраще підходить для гарного початку ранку, без почуття втоми. Взимку його не так багато. Тому можна встановити спеціальний світильник, що імітує природне сонячне світло.

4. Невелика кількість води

Якщо після пробудження відчувається втома, може допомогти проста вода. Напередодні ввечері можна поставити склянку з 300-500 мл води поряд з ліжком і випити його вранці. Втома знизиться, а тіло почне швидше працювати.

5. Вправи вранці

Ранкова зарядка безперечно допоможе впоратися з ранковою втомою. Перші п’ять хвилин коштуватимуть великих зусиль. Проте ранкове тренування справді окупається. Саме завдяки фізичним вправам тіло по-справжньому заводиться і починає працювати на повну силу.

Читайте також:  Який мінімальний робочий стаж у Латвії потрібний для дострокового виходу на пенсію?

6. Душ

Багато людей приймають душ щоранку, але роблять це неправильно. Необхідно чергувати холодний та теплий душ. Це дозволить прискорити обмін речовин та кровообіг, що допоможе швидше прокинутися.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :