Політики симулюють лихо для привернення уваги

4

Безкоштовний додаток для екстрених служб неодноразово використовувався для інсценування надзвичайних ситуацій, пов’язаних з політичними діячами.

Політики симулюють лихо для привернення уваги

Політики симулюють лихо для привернення уваги

За словами міністра внутрішніх справ Міхаеля Еблінга, у землі Рейнланд-Пфальц і ще як мінімум у п’яти федеральних землях додаток для виклику екстрених служб nora неодноразово використовувався для інсценування надзвичайних ситуацій, пов’язаних із політичними діячами землі. У період з 24 серпня по 11 вересня поліції землі Рейнланд-Пфальц стало відомо про 22 такі фіктивні надзвичайні ситуаціїповідомив у середу в Майнці політик від СДПН у комітеті із внутрішніх справ земельного парламенту.

Нині розслідується політичне підґрунтя. Після цих дій у чаті програми були залишені політичні повідомлення, пов’язані з лівим екстремізмом.

«Зловживання екстреними викликами є ганебним і підлягає рішучому засудженню», – Заявив Еблінг. За його словами, метою цих дій було привернення уваги громадськості. Крім того, було завдано матеріальних збитків, пов’язаних з тим, що співробітники екстрених служб і поліції були змушені приймати небезпечну ситуацію, а отже, і входити до будинків.

Безкоштовний додаток для виклику екстрених служб федеральних земель nora, що діє з вересня 2021 року, «по суті, дуже успішно», підкреслив Еблінг. Воно призначене в першу чергу для людей з ослабленою чутливістю, яким важко донести свою думку в усній формі. Крім землі Рейнланд-Пфальц, фальшиві екстрені дзвінки надходили від політиків у Баварії, Гессені, Нижній Саксонії, Саарі та Північному Рейні-Вестфалії.

Читайте також:  Лаутербах планує ухвалити закон проти скуповування лікарських практик

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :