Поліція Лондона затримала підозрюваного в тероризмі, що втік

8

Після кількох днів пошуків британська поліція заарештувала підозрюваного в тероризмі, який втік із лондонської в’язниці. За даними столичної поліції, 21-річного злочинця вдалося затримати в лондонському районі Чізвік незадовго до 11 години ранку (за місцевим часом) у суботу.

Раніше поліція зосередила свої пошуки на багатому районі на південному заході столиці після повідомлень, що там бачили колишнього солдата.

Арешт завершив триденний розшук, під час якого було посилено заходи безпеки в портах та аеропортах. У середу вранці він втік із в’язниці Wandsworth на південному заході Лондона, зачепившись за днище вантажівки.

Уряд оголосив про початок розслідування

Здивування викликало те, як колишньому солдатові, звинуваченому в установці муляжів бомб на військовій базі, вдалося втекти непоміченим. Уряд оголосив початок ретельного розслідування.

Цей випадок свідчить про напружену ситуацію у британській пенітенціарній системі. Багато в’язниць безнадійно переповнені. Це посилюється нестачею персоналу, високою захворюваністю та плинністю кадрів. Значна частина будівель, деякі з яких збудовані ще в XIX столітті, також вважаються застарілими. У в’язниці Вандсворта утримувався письменник Оскар Уайльд, який переслідувався за свою гомосексуальність. Нещодавно у цій в’язниці відбував термін німецька екс-зірка тенісу Борис Беккер.

Читайте також:  Маневри ВПС над Німеччиною також є сигналом для Путіна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :