Північнокорейські військові знову запустили ракети

8

На тлі зростаючої напруженості на Корейському півострові Північна Корея знову пуск балістичних ракет. Військові Південної Кореї зафіксували запуск двох ракет малої дальності в районі столиці Північної Кореї Пхеньяну, повідомив генеральний штаб у Сеулі.

Ракети полетіли на схід у бік відкритого моря. Спочатку було неясно, на яку відстань вони відлетіли. Збройні сили посилили пильність, йдеться у повідомленні.

Не вперше

Резолюції ООН забороняють самопроголошеній ядерній державі Північній Кореї запускати балістичні ракети, навіть якщо вони призначені лише для випробувань. Залежно від конструкції, такі ракети можуть бути оснащені ядерною боєголовкою. Востаннє Північна Корея запустила дві ракети малої дальності наприкінці серпня.

Нові ракетні пуски відбулися під час візиту північнокорейського правителя Кім Чен Іна до Росії, де він хотів зустрітися з президентом Володимиром Путіним. Передбачається, що вони швидше за все обговорять угоди з продажу зброї.

США вважають за можливе, що Путін хоче отримати від Північної Кореї боєприпаси для агресивної війни Росії проти України. У свою чергу Північна Корея може розраховувати на російські технології для створення супутників або навіть атомних підводних човнів.

З минулого року напруженість на Корейському півострові знову значно зросла. Північна Корея збільшила масштаби своїх випробувань. США та їх союзник Південна Корея домовилися про зміцнення військової співпраці.

Читайте також:  Мерцю заборонено відвідувати німецьких іранців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :