Пісторіус відкритий для відвідування у День ветеранів

6

Федеральний міністр оборони Борис Пісторіус висловився за введення Дня ветеранів. «Я гадаю, що це хороша ідея. Я абсолютно відкритий для цього», – заявив політик від СДПН порталу новин «ZDFheute.de».

Оскільки йдеться про бундесвер, тобто. парламентської армії, то ініціатива має виходити від бундестагу». Однак він припускає, що «якщо все зробити правильно, то це справді гарна ідея». Союз збройних сил Німеччини неодноразово висував ідею щорічного проведення Дня ветеранів.

Хегль: «Я сприятиму цьому».

Учора уповноважений Бундестагу у справах збройних сил Німеччини Єва Хегль також виступила на підтримку цієї ідеї.

“Я розраховую, що під час Ігор Invictus ця дискусія набере обертів, і її просуватиму”, – заявила вона в інтерв’ю газетам “Rheinische Post” і “General-Anzeiger” з нагоди проведення в Дюссельдорфі міжнародного спортивного фестивалю Invictus Games для солдатів-інвалідів. війни. Асоціація бундесверу запропонувала як першу дату щорічного Дня ветеранів 9 або 16 вересня цього року. Це початок та кінець Invictus Games.

Ветераном бундесверу вважається той, хто перебуває на дійсній службі як військовослужбовець бундесверу або з почестями звільнився зі служби. Це означає, що майже всі нинішні та колишні військовослужбовці бундесверу є ветеранами.

Ідея проведення Дня ветеранів вже висувалась у 2012 році тодішнім міністром оборони Томасом де Мезьєром (ХДС). Тепер він висловився за вузьке визначення терміна «ветеран» у газеті «ZDFheute.de». Якщо вшановувати всіх колишніх солдатів, то поняття «ветеран» знеціниться. Тоді я проти такого спеціального дня. Для цього існує День бундесверу».

Лідер лівих: зовсім не вчасно

Лідер Лівої партії Мартін Ширдеван виступив проти запровадження такого дня і назвав цю ідею застарілою. На його думку, це сприятиме мілітаризації та прославленню війни.

Пісторіус також розкритикував ненависницькі коментарі, що почастішали, в соціальних мережах на адресу військовослужбовців і ветеранів, назвавши їх «важким випробуванням». За його словами, необхідно поставити запитання, звідки береться ця ненависть. “Тим більше щодо людей, які отримали каліцтва під час служби в Німеччині”.

Читайте також:  Заборона на передачу швейцарської зброї для України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :