Після повені у Туреччині нарахували 8 загиблих

5

У четвер увечері на заході Туреччини та на Чорному морі можливі нові сильні дощі.

Після повені у Туреччині нарахували 8 загиблих

Після повені на заході Туреччини кількість загиблих зросла до 8 людей. У четвер державне інформаційне агентство Anadolu повідомило, що в провінції Киркларелі, розташованій неподалік кордону з Грецією та Болгарією, було виявлено тіло 53-річного чоловіка. Чоловік був знайдений мертвим у своєму автомобілі. Міністр внутрішніх справ Алі Єрлікая написав на платформі X (колишній Twitter), що пошуки зниклих безвісти завершені.

У вівторок зливи викликали повені у прикордонному грецькому регіоні та у Стамбулі. Шестеро людей загинули в провінції Кіркларелі та двоє – у Стамбулі. Метеорологічна служба попередила, що у четвер увечері на заході Туреччини та на Чорному морі можливі нові сильні дощі.

Причина — зміни клімату та слабка інфраструктура

Експерти зазначають, що повені в Туреччині вкотре наголошують на необхідності системного реагування на виклики, які приносить глобальне потепління. Повідомляється, що одним із методів такого реагування мають стати нові підходи до комунальної інфраструктури у містах.

«Найважчі повені в Стамбулі вказують на слабку міську інфраструктуру. Безконтрольне будівництво в буквальному сенсі стало дамбою на шляху дощової води, що тече в морі»– заявив голова турецького підрозділу екологічної організації WWW Філіз Деміраяк.

Читайте також:  Австралія заборонила Tiktok на мобільних телефонах держслужбовців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :