Підліток із Британії вимагає зробити смайлики з окулярами

22

Лоурі Мур просить додати всім смайликам варіант у окулярах.

Зробити смайли з окулярами.  Фото: Karl Solano/pexels.com

Тринадцятирічна дівчинка з Британії Лоурі Мур вимагає від компанії Unicode Consortium зробити смайли з окулярами. Так підліток хоче боротися проти цькування у школі через носіння окулярів, повідомляє газета Spiegel.

Вимога зробити смайлики з окулярами

Дівчинка з графства Ноттінгемшир в Англії Лоурі Мур написала листа компанії Unicode Consortium. Саме їхній стандарт використовується для кодування символів на сучасних пристроях. Підліток попросила, щоб смайлики мали «круті» окуляри.

Лоурі сказала, що досі існує проблема цькування дітей однокласниками та іншими однолітками через окуляри. Їх називають “зміями в окулярах”.

“Ми підтримуємо контакт з професором у Ботсвані, він підбирає дітям окуляри, але він сказав, що більшість із них взагалі не хочуть їх носити, боячись, що їх вважатимуть некрутими”, – розповіла дівчинка.

Вона пояснила, що дітей в окулярах дражнять на 35% частіше, ніж їхніх однолітків без окулярів. Діти не хочуть, щоб їх обзивали та не носять окуляри. Це заважає їм добре вчитися. І в майбутньому, за словами Лоурі, погане навчання позначиться на їхній кар’єрі. Вона вважає, що це несправедливо.

Підліток із Британії вимагає зробити смайлики з окулярами.  Фото: Ground Picture/shutterstock.com

Лоурі почала займатися написанням листа про смайликів після того, як її мама не знайшла емодзі, який був би схожий на її дочку.

«Все, що вона знайшла, це «ботаніка», бабусю, вчителя та вчительку», — наголосила підліток.

Дівчинка вважає, що цього недостатньо, тому просить додати всім смайликам варіант у окулярах. Такого ж листа отримали представники Google та Meta у Лондоні.

Лоурі надихнула Disney створити персонажа в окулярах

Вимога надіти на смайли окуляри — не перша кампанія Лоурі. Раніше вона написала до Disney і попросила створити персонажа в окулярах. За два роки вийшов мультфільм «Бельканто», в якому Мірабель Мадрігал носить окуляри. З того часу вона просуває ідею #GlassesOn, яку підтримують діти та батьки у всьому світі.

Читайте також:  "Вагнер" та російські військові: конфлікт загострений

Режисер Джаред Буш зізнався, що Лоурі Мур надихнула його створення Мірабель. Після виходу мультфільму він написав дівчинці з Англії, що він її найбільший шанувальник.

Міжнародна агенція з профілактики сліпоти назвала підлітка «Активісткою року». За даними організації, очки знижують ризик неуспішності школярів на 44%. А також це найефективніший захід оздоровлення.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я