“Останнє покоління”: ВДП вимагає експертного висновку

5

У партії зазначили, що у липні-серпні ВДП кілька разів запитувала у сенатського управління висновок на підставі Закону про свободу інформації, але відповіді так і не отримала.

«Останнє покоління»: ВДП вимагає експертного висновку

Експертне заключення судового управління Сенату Берліна про можливу кваліфікацію кліматичної групи «Останнє покоління» як злочинну організацію досі не опубліковано, незважаючи на запити.

ВДП вимагає експертний висновок якнайшвидше. У партії зазначили, що у липні-серпні ВДП кілька разів запитувала у сенатського управління юридичний висновок на підставі Закону про свободу інформації, але відповіді так і не отримала. У відповідь на відповідне питання Управління юстиції Сенату заявило, що запит ВДП все ще перебуває на розгляді.

У травні сенатор із питань юстиції Фелор Баденберг (безпартійна) доручила своєму управлінню надати юридичне роз’яснення, чи можна віднести «Останнє покоління» до злочинних організацій. У сусідньому Бранденбурзі прокуратура теж розглядала такий запит.

Генеральний секретар берлінської ВДП Ларс Ліндеманн зажадав від Баденберга негайно надати експертний висновок. «Якщо цього не станеться, ми будемо змушені звернутися до суду з позовом проти сенатського управління юстиції. Берлін не може перетворитися на божевільню кліматичних активістів».

Дії Сенату, мабуть, випливають з логіки: «з кліматичними активістами в столиці не розбиратися взагалі або розбиратися надто несміливо». Вироки не матимуть стримувального ефекту, тому «у місті знову наростає щоденний транспортний терор».

Організація «Останнє покоління» оголосила про поновлення з цього тижня блокад та інших деструктивних акцій, особливо у Берліні. Наразі прокуратура Берліна веде понад 2000 розслідувань.

Читайте також:  Шольц розкритикував після висловлювань про біженців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :