ООН: американо-мексиканська межа – найнебезпечніший міграційний маршрут

6

Згідно з аналізом ООН, минулого року найнебезпечнішим маршрутом сухопутної міграції у світі був мексикано-американський кордон. Там загинули чи зникли безвісти 686 мігрантів, повідомила у вівторок у Женеві Міжнародна організація з міграції (МОМ). Однак, ймовірно, було набагато більше загиблих, які ніде не було зареєстровано. Це число приблизно на вісім відсотків менше, ніж роком раніше.

Загалом минулого року на американських континентах загинуло щонайменше 1457 мігрантів, додали у МОМ. Організація реєструє випадки смерті та зникнення безвісти на всіх міграційних маршрутах по всьому світу з 2014 р. З того часу МОМ зареєструвала загалом 58 447 випадків смерті та зникнення безвісти. Найбільше таких випадків припадає на Середземне море: 28 074 особи з 2014 року.

Минулого року на середземноморських маршрутах було зафіксовано 2411 загиблих та зниклих безвісти. Цього року на маршрутах із Північної Африки та Туреччини у напрямку Греції, Мальти, Італії, Кіпру та Іспанії до початку вересня їх було вже 2325.

Читайте також:  Маассен називає заклик вийти з партії незаконним

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :