Новий підводний човен для ядерних ударів

8

Спостерігачі бачать зв’язок між будівництвом такого підводного човна та прагненням правителя Кім Чен Іна розширити можливості своєї країни щодо завдання ядерних ударів.

Кім Чен Ин: Новий підводний човен для ядерних ударів

Новий підводний човен для ядерних ударів: Самопроголошена ядерна держава Північна Корея заявила про спуск на воду підводного човна нового типу, призначеного для завдання ударів тактичною ядерною зброєю.

Підводний човен виконуватиме «бойове завдання як один з основних елементів наступальних підводних засобів доставки»– цитують у п’ятницю державні ЗМІ слова правителя Кім Чен Ына.

За його словами, у майбутньому необхідно удосконалити оснащення ВМС ядерною зброєю. Взявши участь у церемонії спуску на воду в середу, Кім через день оглянув підводний човен № 841 “Герой (Hero) Kim Kun Ok” перед його першим випробувальним пуском, сказав він.

Будівництво такого підводного човна розглядається в контексті мети Кіма щодо розширення ядерного ударного потенціалу своєї країни. Мета Пхеньяна – мати у своєму розпорядженні весь спектр ядерної зброї та ракет.

Щодо Північної Кореї діють міжнародні санкції через її програму створення ядерної зброї. Кім нещодавно заявив, що військово-морські сили мають стати «частиною державного ядерного стримування».

Залишається незрозумілим, скільки ракет зможе нести і запустити новий підводний човен. За повідомленнями південнокорейських ЗМІ, на перших знімках, отриманих північнокорейським інформаційним агентством KCNA, видно десять пускових труб, які можуть бути призначені для так званих балістичних ракет підводного базування. (БРПЛ).

Запуск та випробування балістичних ракет заборонені резолюцією ООН. Залежно від конструкції, такі ракети можуть бути оснащені ядерними боєголовками.

Читайте також:  Що йдеться у документі з викладом позиції Китаю щодо України?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :