Ненсі Фезер прагне підняти рівень заробітної плати

8

Багато компаній відчайдушно шукають співробітників. Лідер СДПН Гессена Фезер хоче допомогти. Вона має не лише фінансові пропозиції.

Ненсі Фезер прагне підняти рівень заробітної плати

Підняти рівень заробітної плати та нове державне свято у Гессені: такими стимулами головний кандидат від СДПН на виборах до парламенту землі Ненсі Фезер хоче залучити до Гессена більше кваліфікованих працівників, якщо після голосування 8 жовтня вона опиниться в уряді.

«Ми хочемо запровадити додаткове державне свято», – заявила Фезер, яка наразі є федеральним міністром внутрішніх справ, в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Вісбадені. Згідно з пропозицією СДПН, новим державним святом має стати 1 грудня. 1946 року в цей день набула чинності конституція Гессена.

Додатковий святковий день не лише знизить навантаження на трудящих, а й дозволить Гессену конкурувати з іншими федеральними землями, вважає лідер СДПН у землі Фезер. «У Баварії в деяких випадках на три святкові дні більше, у Баден-Вюртемберг – на два. З нашими нинішніми десятьма святками ми знаходимося в самому хвості Німеччини. І водночас ми боремося за найкращих працівників».

Фезер вважає, що необхідно підвищити заробітну плату. «Візьмемо будівельну галузь: у регіоні Рейн-Майн заробітна плата становить у середньому 15,30 євро. У сусідній Тюрингії вона на один євро більша, хоча Гессен економічно сильний». У Гамбурзі платять навіть 20 євро, що ставить Гессен досить низький рівень.

На думку Фезер, у майбутньому для державних будівельних контрактів у Гессені слід встановити мінімальну заробітну плату у розмірі 15 євро. «Це підвищить рівень заробітної плати та допоможе нам залучити до Гессен кращих працівників». Іншим будівельним блоком, за його словами, є імміграція кваліфікованих робітників. “Я взяла курс на це в Берліні”, – запевнила федеральний міністр внутрішніх справ.

Читайте також:  Муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг

Фезер майже два десятиліття була депутатом парламенту від СДПН у Гессені, перш ніж у 2021 році стала федеральним міністром. Тепер вона балотується на посаду прем’єр-міністра у Вісбадені. СДПН перебуває в опозиції у Гессені вже майже чверть століття.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :