Навіщо купувати стайлер?

11
стайлер

Плести косички, завивати локони, випрямляти волосся, робити гофре і створювати різні зачіски можна вдома перед дзеркалом. Для цього знадобиться лише один пристрій — мабуть, найуніверсальніший предмет із жіночого арсеналу.

У продажу існує безліч різних інструментів, за допомогою яких можна доглядати волосся і робити зачіски – прасування, плойки, фени, випрямлячі та інші пристосування. Вони всі необхідні і важливі, якщо ви не любите скористатися послугами салонів краси.

Наприклад, якщо ви плануєте зробити завивку, знадобиться плойка, а для випрямлення кучерів підійде праска. Просто висушити волосся – фен і гребінець. А можна замінити всі ці інструменти одним універсальним під назвою стайлер. Це просто must have для сучасної жінки. І ось чому.

Що таке стайлер

Багато хто не розуміє різницю між стайлерами та іншими інструментами для роботи з волоссям. Наприклад, плутають їх із плойками та прасками, а також фенами. Насправді, стайлер — це комбайн, який може поєднувати можливості відразу всіх цих інструментів. Для цього в нього має бути кілька змінних насадок. Грубо кажучи, якщо інструмент дозволяє міняти насадки, це стайлер.

Виробники поділяють стайлери на два види – спеціалізовані та мультифункціональні.

  • Спеціалізовані стайлери призначені лише для чогось одного. Наприклад, для завивки, випрямлення чи розгладжування. По суті, це і є плойки та прасування. Такі працюють за принципом нагрівання через керамічну чи металеву поверхню і не дозволяють міняти наконечники.
  • Мультифункціональні стайлери — це «комбайни», які поєднують у собі можливості кількох інструментів. У них є кілька насадок у комплекті: щітки різних розмірів, насадка-фен, пластини для «гофре», плойки для різних типів локонів, прасування для випрямлення волосся. А ще вони поділяються на два підвиди – нагрівачі та фени.
Читайте також:  Секрети вибору побутової техніки в інтернеті

Стайлери з нагрівачем змушують волосся набувати певної форми, тільки нагріваючи його за допомогою розігрітих поверхонь. З їх допомогою можна зробити кучері, гофре або випрямити волосся. Але для цього доведеться спочатку висушити шевелюру, а потім вручну накручувати пасма на нагріту насадку.

У корпусі просунутих стайлерів є вентилятор, який проганяє гаряче повітря через наконечник і дозволяє фіксувати локони, одночасно просушуючи їх і нагріваючи. Причому для цього навіть не потрібно накручувати волосся вручну — за вас це зробить повітря.

Таке вперше з’явилось у пристроях серії Dyson Airwrap, хоча зараз цей ефект можна зустріти і в стайлерах інших виробників.

Які бувають насадки

Як ми вже сказали, основна фішка стайлера – це набір насадок, що дозволяють робити різні ефекти. У комплекті з деякими моделями можна зустріти сім і більше штук, призначених для різних типів волосся. Однак основних, які використовуються для створення популярних зачісок, буває чотири або п’ять.

  1. Плойка. За допомогою цієї насадки можна робити кучері. Якщо стайлер недорогий, то в комплекті буде одна плойка, якщо модель дорожча, швидше за все їх буде кілька – для дрібних кучериків або локонів. Іноді розмір плойки змінюється за допомогою насадки із термостійкого пластику. У деяких моделях зустрічаються плойки з ефектом Коанда, що був продемонстрований на відео вище.
  2. Випрямляч. Таку насадку ще називають праскою – якщо затиснути пасмо між пластинами і простягнути його від коренів до кінчиків, можна випрямити волосся. Якщо під час протягування трохи прокручувати пасмо навколо насадки, можна зробити пишні локони. Випрямлячі бувають різних розмірів і форм – наприклад, існує спіральний різновид прасування, за допомогою якого можна накрутити рівні спіральки.
  3. Гофрі. Це щипці з хвилеподібною поверхнею, які формують на волоссі дрібні чи великі зигзаги. Фактура отриманого ефекту залежить від форми щипців – це може бути дрібна чи велика хвиля з плавним чи різким переходом.
  4. Потрійні щипці. Ця насадка схожа на гібрид гофре і плойки – на одній стороні у неї дві трубки, що нагріваються, а на іншій – виступаюча частина, яка притискає волосся до цих трубок. З її допомогою можна швидко створювати ефект «голлівудського укладання» або «пляжних хвиль».
  5. Термощітка. Насадка у вигляді гребінця із щетинками різного розміру та різної жорсткості. У насадки для звичайного стайлера є основа, що нагрівається, тому її можна використовувати для надання об’єму або легкої завивки. Насадка для стайлера з функцією подачі повітря має додаткові отвори, через які виходить гаряче повітря під час розчісування. Такий гребінець набагато легше створювати обсяг і одночасно просушувати пасма.
  6. Фен. Для стайлерів типу “фен” існують насадки у вигляді звичайного розтруба або аеротруби. Вони потрібні, щоб використовувати стайлер як звичайний фен.
Читайте також:  Чи варто купувати робот-пилосос

Що вміє робити стайлер

Найкращою рекламою стайлера будуть приклади його робіт — точніше зачісок, які можна зробити за допомогою комплектних насадок. Отже, дивимось.

Спіральні кучері. Цей тип зачіски робиться за допомогою насадки «спіральний прасок». Для створення кучерів потрібно розділити волосся на пасма, потім накрутити кожну на спіраль у напрямку від коріння до кінчиків і витримати близько 10 секунд. Повинно вийти так:

Спіральні кучері

Локони на короткому волоссі. Стайлер хороший тим, що вміє працювати не тільки з довгим, але і з коротким волоссям. Щоправда, не коротше «каре». Для цього знадобиться насадка-випрямляч. Волосся потрібно розділити приблизно на шість частин. Відокремлюємо першу частину, розчісуємо, фіксуємо стайлер біля основи локону і ведемо вниз, одночасно прокручуючи стайлер. І так з кожним пасмом. Ось що має вийти в результаті:

Локони на короткому волоссі

М’які локони. Якщо волосся важке і довге, можна надати їм об’єм за допомогою техніки «м’які локони». Для цього знадобиться насадка-плойка. Розділяємо волосся на кілька пасм, відокремлюємо одне і, починаючи трохи вище середини, ведемо плойку до кінчиків волосся, накрутивши пасмо на основу плойки на один оборот.

М'які локони

Гофрі. Для зачіски типу гофре знадобиться однойменна насадка на стайлер. Волосся необхідно розчесати, потім розділити на дві частини і виділити на маківці частину волосся. Локони потрібно обробити за допомогою насадки – затиснути пасмо приблизно на 15 секунд, потім перемістити насадку нижче і повторити процедуру. Так треба робити до кінця пасма.

Гофрі

Прикореневе об’єм. За допомогою стайлера можна створити так звану зачіску “пляжні хвилі” або надати волоссю збільшений об’єм. Для цього знадобиться інструмент із насадкою типу потрійні щипці, але ще краще буде фен-щітка. Щоб отримати максимальний ефект, потрібно підібрати щітку потрібного діаметра. Найкраще буде та, на яку волосся накрутиться мінімум двічі.

Читайте також:  Вбудована мікрохвильова піч – особливості пристрою та секрети вибору

Кількість зачісок та укладання, які дозволяє робити стайлер, необмежена і залежить тільки від вашої фантазії. А ще від досвіду володіння цим інструментом ви зрозумієте це в перші хвилини роботи стайлером.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я