Напади на залізничні колії: Профспілка вимагає наслідків

9

ХДС/ХСС закликав федеральний уряд до дій після передбачуваних атак на залізничну інфраструктуру. Заступник голови парламентської групи ХДС/ХСС Ульріх Ланге (ХСС) заявив, що підпал залізничної лінії Гамбург – Берлін показав, що транспорт як критично важлива інфраструктура набагато вразливіший, ніж вважалося раніше.

«Турботить те, що подібні атаки відбуваються все частіше і частіше. На щастя, нам поки що вдалося уникнути «чорної мітки», оскільки ніхто не постраждав. Однак ясно, що нам потрібні швидкі та цілеспрямовані заходи, доки не сталося щось серйознішого». За його словами, уряд має діяти швидко. Ланґе вперше дав коментар Redaktionsnetzwerk Deutschland.

Підпал кабельних шахт

За даними поліції, у ніч на п’ятницю у трьох місцях у районі Гамбурга було підпалено кабельні шахти на залізничних лініях. Міжміське повідомлення Deutsche Bahn між Гамбургом та Берліном було сильно порушено. На лівій платформі Indymedia з’явився лист-визнання. Федеральний міністр внутрішніх справ Нансі Фезер (СДПН) запевнила, що винні будуть розслідувані, а залізничні лінії будуть краще захищені.

Ланґе поставив федеральному уряду парламентське питання про те, наскільки, за даними федерального уряду, у 2022 та 2023 роках. відбулися збої у русі поїздів через пошкодження оптоволоконних кабелів.

Міністерство транспорту відповіло, що, за даними Deutsche Bahn AG, наразі не ведеться окремий облік ушкоджень саме волоконно-оптичних кабелів. Відповідно, федеральний уряд не має інформації щодо змісту питання. Ланґе назвав це «жартом». Міністерство транспорту мало проявити активність, щоб запустити продуману та ефективну концепцію захисту транспортної інфраструктури.

Читайте також:  Штайнмайєр відвідає з візитами Японію та Південну Корею

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :