Найбільші “сліпі плями” у гуманітарних кризах в Африці

16

Згідно з проведеною оцінкою, десять найбільших гуманітарних криз минулого року, які були обійдені увагою ЗМІ, перебувають в Африці. Таким є висновок доповіді «Порушуючи мовчання», опублікованої сьогодні гуманітарною організацією Care.

Згідно зі звітом, найбільша сліпа пляма у медійної громадськості перебуває на посусі в Анголі. За даними Всесвітньої продовольчої програми, близько 1,5 мільйона людей на південному заході країни минулого року не мали достатньої їжі. Однак онлайнові ЗМІ повідомили про це лише близько 1800 разів. Для порівняння: лише про церемонію відкриття Олімпійських ігор у Пекіні було написано 285 тисяч статей, йдеться у звіті.

За даними Care, для звіту було оцінено 5,8 млн. онлайн-статей у період з 1 січня по 10 жовтня 2022 року. Крім статей німецькою мовою, були також проаналізовані тексти арабською, англійською, французькою та іспанською мовами. НВО випустила звіт усьоме.

В рамках програми Care були виявлені інші запущені кризи в Малаві, Центральноафриканській Республіці, Замбії, Чаді, Бурунді, Зімбабве, Малі, Камеруні та Нігері. Крім збройних конфліктів, тлом більшості криз нині є зміна клімату.

Ще 2021 року ця гуманітарна організація поставила Україну на друге місце серед забутих гуманітарних криз. Конфлікт на сході України, який тліє з 2014 року, майже не привертав до уваги ЗМІ. Все змінилося після російського вторгнення у лютому 2022 року. За цей час про ситуацію в Україні написали понад два мільйони статей в Інтернеті.

Читайте також:  Число загиблих внаслідок насильства з боку поліції у США зростає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я