Національний парк Балтійського моря – чи буде

8

Дискусія про можливе створення національного парку Балтійського моря у землі Шлезвіг-Гольштейн має бути відкритою. Незадовго до закінчення дикусії явно переважають голоси супротивників. Лідер парламентської партії ХДС Кох вважає, що ідея привернула увагу.

Чи буде національний парк Балтійського моря

Національний парк Балтійського моря: З погляду голови парламентської фракції ХДС у земельному парламенті Тобіаса Коха, дискусія про можливе створення національного парку цінна, незалежно від того, яким буде її результат. Вона привела до привернення уваги до проблеми та її визнання, сказав Кох в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

«Те, що стан Балтійського моря не дуже добрий, що ми хочемо покращити його стан спільними зусиллями, вже стало відомо цього року».. За його словами, він не впевнений, що раніше це було так зрозуміло для всіх. Продуманий процес консультацій сам собою є цінністю. Це гарний приклад того, як політики та населення розмовляють одна з одною і врешті-решт приходять до рішення.

Проте, на його думку, дискусія поки що не призвела до переконливих аргументів на користь створення національного парку. «Я думаю, що прихильникам створення національного парку поки що не вдалося довести, що національний парк – це найкращий інструмент для вирішення проблем Балтійського моря»– сказав Кох. «Стан Балтійського моря поганий. Я все ще скептично ставлюся до того, що національний парк – це правильний інструмент. Тільки завдяки створенню національного парку, наприклад, із Балтійського моря не було вилучено жодного боєприпасу. Нам потрібний активний захист Балтійського моря».

Позитивним моментом, за його словами, є загальне бажання щось робити зі станом Балтійського моря. «Це вже величезний виграш, з якого можна багато зробити». За словами Коха, він цілком може уявити собі рішення щодо захисту Балтійського моря нижче за рівень національного парку в результаті процесу консультацій.

Читайте також:  "Мерц – природний суперник Шольца"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :