Мирне вирішення проблеми України вимагає зусиль та часу

10

Федеральний канцлер Олаф Шольц послабив надії на швидке мирне врегулювання ситуації в Україні, що зазнає нападу з боку Росії. Шольц заявив у Берліні, що за минулий час вдалося залучити за стіл переговорів важливі держави та що вони спільно працюють над просуванням принципів мирного врегулювання.

Але: Це вимагає зусиль і часу. Часу, якого у нас фактично немає, бо тим часом Росія продовжує бомбардувати, катувати та вбивати в Україні». Але робота з досягнення світу потребує терпіння, додав він.

Шольц знову виступив на захист німецьких постачань зброї в Україну. «Ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її праві на самооборону стільки, скільки потрібно», – заявив канцлер. «Я вважаю це необхідним не лише з політичної та стратегічної точок зору, а й з погляду етики світу».

Свої коментарі Шольц зробив, виступаючи на Міжнародній зустрічі миру громади Сант-Егідіо у Берліні. Община була заснована в Римі в 1968 році і з того часу перетворилася на мережу християн-мирян, що налічує кілька десятків тисяч послідовників. Триденний конгрес під девізом «Зухвалість до миру» відбувається з неділі та збирає до 1000 учасників з 33 країн на різних діалогових форумах.

Шольц знову без пов’язки на оці після аварії

Понад тиждень після спортивної аварії канцлер Олаф Шольц вперше з’явився на публіці без пов’язки на оці. Сліди нещасного випадку більше не помітні на його обличчі.

65-річний Шольц впав під час пробіжки та вдарився обличчям. З того часу він носить чорну пов’язку на оці через травму обличчя, у тому числі і на зустрічі G20 в Індії.

Читайте також:  Президент Ірану: "Немає пощади противникам системи"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :