Міністр закордонних справ Японії прибув до України

7

Головний дипломат Японії здійснив поїздку до України. Цим несподіваним візитом Японія підтверджує свою незмінну підтримку країни, яка зазнає нападу.

Міністр закордонних справ Японії прибув до України

Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі здійснив несподіваний візит до України. Міністерство закордонних справ Японії оголосило сьогодні, що цей неоголошений візит спрямований на підтримку України у оборонній боротьбі проти Росії. Наслідуючи Захід, Японія ввела санкції проти Росії і підтримує Україну. Однак пацифістська конституція третьої за величиною економіки світу не дозволяє Японії постачати зброю в Україну.

Це перший візит міністра закордонних справ Японії до України з моменту початку Москвою загарбницької війни у ​​лютому минулого року. На сьогоднішній зустрічі зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою Хаясі також планує повідомити про плани Японії провести наприкінці цього – на початку наступного року конференцію щодо сприяння економічному відновленню України. За повідомленням МЗС, під час візиту до України Хаясі супроводжують представники японського бізнесу.

За повідомленням японського інформаційного агентства Kyodo, очікується, що Хаясі також візьме участь у церемонії надання японських кранів для вилучення бомб, що не розірвалися. На початку тижня він відвідав Йорданію, Єгипет, Саудівську Аравію та Польщу, де зустрівся зі своїми колегами та керівниками урядів.

У березні перед самітом G7 у Хіросімі Київ із несподіваним візитом відвідав прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. Президент України Володимир Зеленський особисто відвідав Хіросіму у день закриття саміту G7. Лідери «сімки» пообіцяли підтримувати Україну в її оборонній боротьбі «стільки, скільки потрібно».

Читайте також:  Число загиблих в Умані продовжує зростати

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :