Міністр закликав посилити контроль на кордоні з Польщею

16

У Берліні міністри внутрішніх справ обговорюють питання щодо прикордонного контролю. Глава відомства Бранденбурга Штюбген розповів, чому він дотримується вимог жорсткого контролю щодо Польщі.

 

Міністр закликав посилити контроль на кордоні з Польщею

Міністр внутрішніх справ Бранденбурга Міхаель Штюбген (ХДС) закликав до укладання угоди між главами федеральних та земельних міністерств, щоб посилити контроль на кордоні з Польщею. «На зовнішньому кордоні Бранденбурга ми продовжуємо реєструвати постійно зростаючу кількість незаконних перетинів кордону, яким держава має протистояти», – сказав Штюбген в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur перед початком конференції міністрів внутрішніх справ цієї середи в Берліні. «У Баварії федеральний міністр внутрішніх справ ефективно регулює охорону кордонів, і те саме потрібно зробити з кордоном з Польщею».

На саміті з біженців 10 травня федеральний уряд та уряди земель домовилися ввести на інших кордонах Німеччини з сусідніми країнами постійно діючі посади контролю, подібні до тих, що встановлені між Баварією та Австрією. Штюбген та міністр внутрішніх справ Саксонії від ХДС Армін Шустер наполягають на цьому. На відміну від них, федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) нині виступає проти фіксованого прикордонного контролю на німецько-польському кордоні. Вона на «Schleierfahndung», тобто. перевірки осіб без підозр та підстав.

Дедалі більше людей незаконно в’їжджають до Німеччини через Польщу

З січня по квітень кількість людей, які незаконно в’їжджають до Бранденбурга через Польщу, значно зросла. У січні Федеральна поліція зареєструвала 521 нелегальний в’їзд, у квітні – 1126. Бранденбург разом з іншими землями включив захист кордонів до порядку денного Конференції міністрів внутрішніх справ. «Важливо, щоб конференція міністрів внутрішніх справ погодила посилення охорони кордонів залежно від ситуації», – сказав Штюбген. Міністр внутрішніх справ Баден-Вюртемберг Томас Штробль (ХДС) вимагає введення контролю на німецько-швейцарському кордоні в найкоротші терміни. У Шенгенській зоні – куди входять майже всі країни ЄС – немає стаціонарних перевірок осіб на кордонах.

Читайте також:  Турецькі виборці у Німеччині знову йдуть на вибори

Міністр внутрішніх справ Бранденбурга також закликав до послідовних заходів проти кліматичної ініціативи «Останнє покоління». «Ми маємо дійти більш одноманітного підходу до «Останнього покоління», – сказав Штюбген. «Своїми організованими злочинами вони все більше турбують суспільство та отруюють дискусію щодо заходів щодо захисту клімату. Верховенство закону має протистояти цим діям за допомогою чітких адрес та послідовних заходів».

Своїми діями, такими як блокування вулиць, «Останнє покоління» хоче посилити тиск на федеральний уряд, щоб він вжив більш рішучих заходів проти кліматичної кризи. Група вважає себе останнім поколінням перед переломними точками, критичними межами зміни клімату.

Активісти групи перебувають під слідством за підозрою у створенні злочинної організації у Бранденбурзі. Регіональний суд Потсдама відхилив скаргу на масштабну облаву проти членів групи із захисту клімату та підтвердив початкову підозру у створенні злочинної організації.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я