Ліва партія – за державне виробництво ліків

18

Важко швидко вирішити проблему з огляду на давнє перенесення виробництва в Азію.

 

Ліва партія – за державне виробництво ліків

Торстен Коплін, політик із Лівої партії, висловився за державне виробництво ліків, щоб у довгостроковій перспективі знову забезпечити їхнє постачання до Німеччини. Зусилля федерального уряду щодо стимулювання вітчизняної промисловості до нарощування власних потужностей досі були недостатніми. «Ми вважаємо, що державний сектор має обов’язок. Ми говоримо: виробництво активних інгредієнтів також має перебувати в Німеччині та державних руках. Тому що за своєю суттю це послуга, що становить спільний інтерес», – заявив Коплін у п’ятницю у земельному парламенті у Шверіні.

“Націоналізація не є панацеєю”, – заперечила член ХДС Каті Хоффмайстер. Її парламентська група ініціювала дебати у земельному парламенті у зв’язку з вузькими місцями у постачанні ліків. Пропозиція, що закликає уряд землі Мекленбург-Передня Померанія, серед іншого, надати стимули для облаштування у землі виробників активних інгредієнтів та ліків, не отримала більшості голосів. За словами Хоффмайстера, наразі в Німеччині існують вузькі місця у постачанні близько 480 ліків, включаючи антибіотики та жарознижувальні соки для дітей.

Ситуацію з постачанням обговорять міністри охорони здоров’я федеральних земель 23 травня

За словами міністра охорони здоров’я Штефані Дрезе (СДПН), уряд землі має лише дуже обмежений вплив на усунення цього дефіциту. Більше того, важко знайти швидке вирішення проблеми з огляду на перенесення виробництва в Азію, яке здійснювалося протягом десятиліть з міркувань економії.

Дрезе зазначив, що через загальнонаціональний дефіцит соків з антибіотиками для дітей аптекам та оптовикам у Мекленбурзі-Передній Померанії з початку травня дозволено імпортувати ліки, які не схвалені в Німеччині. Державне відомство з охорони здоров’я та соціальних питань видало відповідну загальну ухвалу.

Читайте також:  Голова Бі-Бі-Сі радився з Джонсоном перед призначенням

Ситуація з постачанням ліків обговорюватиметься на зустрічі міністрів охорони здоров’я федеральних земель 23 травня. Дрезе також висловився за те, щоб у середньостроковій та довгостроковій перспективі в Європі знову вироблялося більше ліків.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я