Латвія та Естонія закуплять ППО Iris-T на озброєння

5

Купівля німецької системи ППО Iris-T, як стверджується, стане найбільшою інвестицією Естонії та Латвії у озброєння з 1991 року. Однак спочатку вона пройде низку випробувань.

Латвія та Естонія закуплять ППО Iris-T на озброєння

Латвія та Естонія закуплять ППО Iris-T у озброєння: Латвія ще раз уважно вивчить німецьку систему ППО середньої дальності Iris-T перед запланованою спільною покупкою з Естонією. «Є хороші новини. Сьогодні система ППО Iris-T розпочинає свій шлях до Латвії для проведення додаткових випробувань»– заявила міністр оборони Інара Мурнієце в ефірі латвійського телебачення.

Вона висловила сподівання, що випробування буде завершено найближчим часом. Головна мета – з’ясувати, які технічні характеристики системи озброєння найбільше підходять і підходять для армії балтійської країни ЄС та НАТО, сказала Мурнієце..

Раніше Мурнієце разом зі своїм естонським колегою Ханно Певкур підписала рамкову угоду про закупівлю системи у виробника Diehl Defence.

Більш детальної інформації про те, скільки систем Iris-T буде закуплено і за якою ціною, не наводиться. Тим не менш, ето буде найбільша оборонна інвестиція для обох країн з моменту відновлення незалежності Естонії та Латвії у 1991 році. У заяві естонського Центру оборонних інвестицій у Таллінні згадується сума контракту у розмірі близько 400 млн. євро; про латвійську частку поки що нічого не відомо.

Обговорення

Читайте також:  США обіцяють нові мільярди на військову допомогу Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :