Критерії виняткових біметалевих радіаторів

7
радіатор

Біметалеві радіатори перетворилися на символ найвищої якості серед новітніх систем опалення. Їхній сильний бік виявляється у зручності використання порівняно з чавунними аналогами, при цьому вони володіють довговічністю та міцністю, неперевершеними для алюмінієвих і сталевих варіантів.

Проте не всі товари, доступні на ринку, дотримуються однаково високих стандартів якості. З метою заощадження, деякі виробники можуть випускати вироби, які підривають довіру покупців до біметалу. Давайте розберемося, як вибрати ідеальні біметалеві радіатори. А також як формується ціна батарей для опалення на https://skvagina.com.ua/ua/otoplenie/radiatory з можливістю заощадити.

Критерії вибору

Чек-лист для визначення виняткових біметалевих радіаторів:

Відомий виробник

Провідні бренди, які мають багатий досвід на світовому ринку, завжди намагаються зберегти свою репутацію, використовуючи передові технології і не економлячи на матеріалах. Для придбання справжніх радіаторів слід звертатися в спеціалізовані магазини.

Параметри внутрішніх трубок

Товщина стінок сталевого “серця” радіатора безпосередньо впливає на його надійність у роботі та здатність витримувати високий тиск. Під час вибору варто віддавати перевагу моделям з металевими колекторами, у яких товщина становить 2-4 мм, хоча існують варіанти з товщиною всього 0,8 мм. Оцінити товщину трубок можна візуально, також ця інформація повинна бути наведена в паспорті виробу.

Спосіб з’єднання внутрішніх з’єднань

Сталевий каркас, оточений алюмінієм, формується з вертикальних трубок та горизонтальних колекторів. З’єднання цих елементів може здійснюватися через зварювання або різьбу. Зварне з’єднання вважається надійнішим, що дуже важливо при використанні радіатора в центральній опалювальній системі.

Структура внутрішніх компонентів

Відмінність повних та неповних біметалевих радіаторів грає роль. Варіант з неповним біметалом, при якому сталеве “серце” знаходиться лише в вертикальних каналах, а горизонтальні колектори виготовлені з алюмінію, менше підходить для українських систем опалення. Це зменшує термін служби радіатора при відхиленні параметрів теплоносія від рекомендацій по рН і може викликати корозію інших елементів опалення.

Читайте також:  Як обрати готель для бізнес подорожі?

Матеріал ущільнень

Біметалеві радіатори можуть мати ущільнення двох типів: термостійкі силіконові або паронітові. Силіконові ущільнювачі підходять для опалювальних систем з низьким тиском. Паронітові (з модифікованої гуми) більш надійні, особливо при використанні в високонапірних центральних магістральних лініях.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я