Кречман розкритикував імідж світлофорної коаліції

4

Для нього лідерство означає не лише роботу над змістовним порядком денним, а й забезпечення позитивної комунікації.

Кречман розкритикував імідж світлофорної коаліції

Прем’єр-міністр Баден-Вюртемберга Вінфрід Кречман («Зелені») критикував публічно імідж світлофорної коаліції під під керівництвом канцлера Олафа Шольца (СДПН). В інтерв’ю Баварській медіагрупі він говорив про «постійні публічні суперечки» коаліції, які є «непрофесійними».

Кречман продовжив: “Я думав, що це припиниться після літніх канікул, але, на жаль, цього не сталося”. Звертаючись до Шольца, політик сказав: “Глава уряду не повинен завжди дозволяти цьому заходити так далеко, канцлер Шольц повинен дійсно взяти себе в руки”. Кречман додав, що лідерство означає не лише роботу над змістовним порядком денним, а й забезпечення позитивної комунікації.

Кречман – перший і поки що єдиний прем’єр-міністр від «Зелених» у Німеччині. Він керує Баден-Вюртембергом у коаліції із ХДС. У сусідній Баварії прем’єр-міністр від ХСС Маркус Зедер унеможливив союз із «Зеленими». Кречманн сказав: «Колишній прем’єр-міністр Баден-Вюртемберга від ХДС Гюнтер Еттінгер одного разу опинився у схожій ситуації та ухвалив рішення проти «Зелених». Результат – перед вами. Якщо ви запізнилися, життя вас карає. Я вже розповів цю історію Маркус Зедер. Це все, що я можу зробити.

Зелені проти світлофора, Кречман проти Шольця

Кречман закликає Шольца зрушити нарешті справу з мертвої точки. Іншими словами перейти від слів до справи, від суспільних суперечок до конкретних кроків щодо перетворення Німеччини на сильну державу.

Чи зможе нинішній лідер світлофора витримати натиск інших коаліцій, велике питання.  Фото: Олександрос Михайлідіс / shutterstock.com

Кречман наголошує на тому, що поки економіка країни та потреби природи йдуть урозріз один з одним. І пояснює: «Все якраз навпаки. Завдання у тому, щоб відокремити економічне зростання потреб природи. Конкурентоспроможний на світових ринках лише той, хто це робить. Решта вже не працюватиме».

Читайте також:  ХСС та "Вільні виборці" відкидають відставку Айвангера

І додає, що це завдання можна здійснити. Більше того, в ході трансформації Німеччина вона виграє більше, ніж програє. Також Кречман торкнувся виборчої кампанії у Баварії. «Моя порада всім на частину виборчої кампанії в Баварії – знову дотримуватися фактів, і не говорити про речі, які змусять опонентів на діалог заради діалогу», – зауважив глава уряду Баден-Вюртемберга. «Демократії потрібна культура дебатів, яка характеризується повагою та об’єктивністю. На жаль, ми спостерігаємо зростаючу жорсткість суспільного дискурсу».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :