Комітет із оборони Великобританії: голова йде у відставку

7
Преса Рівне

У зв’язку з критикою його відеозвернення із закликом знову відкрити посольство своєї країни в Афганістані голова британського комітету з оборони в Палаті громад подав у відставку.

Депутат-консерватор Тобіас Еллвуд оголосив про це вчора ввечері через інтернет-платформу X, яка раніше називалася Twitter. Хоча він вважає, що за ним, як і раніше, стоїть більшість членів комітету, без загальної підтримки динаміка та ефективність роботи не будуть колишніми.

У відеоролику, опублікованому в середині липня і незабаром видаленому, Еллвуд високо оцінив передбачуваний прогрес в Афганістані з моменту приходу до влади талібів влітку 2021 року. Серед іншого, він говорив про покращення ситуації з безпекою, про боротьбу з корупцією та вирощуванням опіуму. Він закликав до поновлення співпраці.

Відеоролик Еллвуда зазнав різкої критики з боку колег-депутатів та активістів руху за права людини та жінок, наприклад, за те, що в ньому практично не торкається проблема виключення дівчаток та жінок зі сфери освіти та суспільного життя. За даними Бі-бі-сі, дані ООН також свідчать, що масштаби вирощування опіуму не тільки не скоротилися, а й зросли.

Депутат від партії Торі також раніше нажив чимало ворогів у власній парламентській групі, закликаючи до повернення Великобританії на єдиний європейський ринок. Після публікації відеоролика він опинився під тиском з кількох сторін. Йому пригрозили вотумом недовіри.

Читайте також:  Більшість громадян скептично ставляться до постачання танків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :