Колеги з президії на борту

6

Під час морської прогулянки Президії Бундестагу Балтійським морем на катері віце-президента Бундестагу Вольфганга Кубіцкі виникла проблема. Політик СвДП запросив колег по президії на борт свого одинадцятиметрового моторного човна.

“В якийсь момент фільтр, як кажуть, був закритий”, – заявив у Кілі президент Бундестагу Бербель Бас (СДПН). “І це означає, що човен більше не може набирати швидкість, необхідну для того, щоб вчасно дістатися наступної зустрічі”.

За словами Кубіцкі, водорості та морські водорості засмічили водяний фільтр. В результаті машина стала дуже сильно нагріватися, сказав він. Він попросив водну поліцію взяти під охорону президію Бундестагу на своєму катері Falshöft. Останній супроводжував екскурсію.

“Ми пересідали з “Ліберті” на катер водної поліції, як я вже сказав, у відкритому морі”, – сказав Бас. “Я ніколи не робила цього раніше”. Вона сказала, що не забуде цей досвід найближчим часом. “Це було дуже незвичайно”.

Кубицький як капітан

За словами Бас, капітан Кубіцкі залишився у команді. Потім він на малій швидкості ввів своє судно в гавань. Жодного члена президії не захитало.

На питання про те, як Кубицький поводився як капітан, Бас відповів: «Дуже дисципліновано, і він також дотримувався швидкісного режиму».

Президія знаходилася у Кілі з понеділка. За словами Баса, ідея нового формату «Президія на місці» також виходила від політика зі ВДП. Далі будуть візити до виборчих округів решта п’яти колег по президії, а наступна поїздка запланована на січень до Фогтланду.

На півночі країни депутати зустрічалися із солдатами з навчального вітрильника «Горх Фок», із місцевими політиками, а в середу також із учнями середньої школи Альтенхольця. “Я отримав досить багато смаженого”, – сказав Бас.

Читайте також:  Обрання на посаду керівника мера: Мерц вітає Вегнера

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :