KMW зробить Бундесвер мобільнішим

30

З цією метою оборонна компанія представила у вівторок у Мюнхені нові бойові машини.

 

KMW зробить Бундесвер мобільнішим

Виробник танків Krauss-Maffei Wegmann (KMW) хоче зробити Бундесвер мобільнішим за допомогою важкоозброєних колісних танків. З цією метою оборонна компанія представила у вівторок у Мюнхені нові бойові машини на базі чотиривісного транспортера Boxer. У майбутньому вони мають стати основними системами озброєння про середніх сил бундесверу. “Технологічно унікальною у світі є також можливість вести вогонь зі ствольної артилерії або мінометів у русі”, – сказав генеральний директор KMW Ральф Кетцель в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у кулуарах презентації.

В даний час сухопутні війська Бундесверу поділяються на легкі, середні та важкі. При цьому національна та союзна оборона знову переміщується до центру планування. Легкі та аеромобільні сили включають десантників. Важкі сили, з іншого боку, оснащені основним бойовим танком «Леопард-2» та бойовою машиною піхоти «Пума» – гусеничними машинами, які сильні у бою, але потребують більше часу для розгортання.

“У нинішній структурі існує розрив між легкими силами, які швидкі, але не дуже наполегливі і завзяті, і важкими механізованими силами, розгортання яких коштує порівняно дорого”, – пише Бундесвер. «Колісні середні сили мають у майбутньому усунути цей розрив».

Дальність 1000 км

Оборонна компанія KMW покладається на своєрідний модульний принцип, взявши за основу Boxer. Завдяки повному приводу 8х8, машина здатна пересуватися бездоріжжям і забезпечує екіпажам відмінний захист, але в той же час має максимальну швидкість 100 кілометрів на годину і запас 1000 кілометрів. Він уже перебуває на озброєнні збройних сил Німеччини та інших країн та інтегрований у систему технічного обслуговування. Компанія продемонструвала представникам військових та промисловості різні нові варіанти бойових машин, які можуть бути об’єднані у цифрову мережу.

Читайте також:  Суперечка у світлофорній коаліції щодо майбутньої стратегії Китаю

Колісний танк з великою зброєю: у варіанті RCH 155 на Boxer встановлено гармату самохідної гаубиці 2000. За заявою виробника, вона може вести вогонь під час руху машини.

Boxer з мінометом калібру 120 мм: Система озброєння повинна забезпечити вогневу підтримку і тим самим уникнути «дуельних ситуацій».

Boxer як бронетранспортер на колесах У варіанті RCT30 безпілотна вежа Puma змонтована у вигляді модуля. На додаток до 30-мм кулемету, у неї вбудовані протитанкові ракети.

Колісний танк із безпілотниками: БПЛА Boxer («безпілотний літальний апарат») є платформою для запуску розвідувальних безпілотників. Існують також безпілотні наземні машини, які можуть бути розгорнуті дистанційно чи автономно в особливо небезпечних ситуаціях та оснащені зброєю. Була представлена ​​система THeMIS – невелика гусенична машина.

Мостоукладальники: для перетину водних шляхів та інших перешкод можуть бути запропоновані мостоукладачі розміром 22 та 14 метрів.

Частина фактора стримування

«Нещодавні приклади наземних військових операцій у Європі показують ризик, який може представляти агресор, коли він намагається створити стратегічні факти, подібно до державного перевороту, шляхом швидкого захоплення простору», – сказав Кетцель. Можливість швидкого розгортання з високою бойовою міццю є частиною стримування, сказав він. Броньовані колісні системи середніх сил у майбутньому стануть сполучною ланкою між легкими повітряно-десантними силами та важкими силами. Кетцель сказав: «У поєднанні з вогневою міццю та розвідувальними можливостями безпілотних систем як на землі, так і в повітрі це робить їх переломним моментом на полі бою».

Серед західних союзників агресивна війна Росії проти України викликала повний перегляд курсу воєнної політики. Уряди зараз намагаються заповнити давно відомі прогалини у оснащенні своїх збройних сил. На міжнародному рівні оборонні компанії знову збільшують виробництво. Для цього уряд Німеччини створив банк, що фінансується за рахунок кредитів, у розмірі 100 мільярдів євро («спеціальні активи»). Також звучать заклики до постійного збільшення регулярного оборонного бюджету.

Читайте також:  Продовження припинення вогню в Судані під питанням

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я