Ідеальний сніданок: прості правила здорового початку дня

123

Сніданок не дарма називають головним прийомом їжі – сніданком можна задати тон цілого дня, саме від нього залежить, коли і яким буде наступний обід. Так, якщо ви оберете найнижчі калорійні сніданки, то необов’язково схуднете, але, швидше за все, думатимете про перекус або обід набагато швидше, ніж якби ваш прийом їжі був збалансованим.

Як не дивно – найкорисніші сніданки для схуднення саме збалансовані, тобто повинні містити і білки, і жири, і вуглеводи. Примітно, що ще 2018 року американський дієтолог Челсі Емер із колегами назвав піцу кращим сніданком, ніж традиційні для мешканців США пластівці.

Тому, якщо ставите собі питання, що найкраще їсти на сніданок, щоб схуднути, – не ведіться на хитрощі маркетологів.

Якщо ви хочете тримати себе у формі та не нашкодити організму, запам’ятайте просте правило – не начитайте день із солодкого. Солодкий сніданок тільки розжене ваш апетит, не кажучи вже про те, що солодощі провокують різкий викид інсуліну (гормон підшлункової залози) та ще й можуть зіпсувати зовнішній вигляд – не секрет, що вони провокують появу прищів.

Які найнебезпечніші сніданки

Борошняні нецельнозернові вироби (тости, бутерброди, булки, вафлі, млинці, торти, грінки). Мало білка, багато вуглеводів і, не виключено – порція трансжирів – ось чим вас можуть “зарядити” борошняні вироби. Якщо захопитеся такими сніданками, можете не тільки поповніти, а й отримати проблеми із серцево-судинною системою.

Можна подумати, що і смузі, і соки, і нежирний йогурт – мало того, що нешкідливі та ще й корисні продукти. Можливо, у невеликих кількостях і не на сніданок.

У соках і смузі міститься дуже багато клітковини та фруктози – з ними не встигає справлятися організм, і через це можна набрати зайву вагу.

Читайте також:  Роббі Вільямс розповів, як скинув вагу

Нежирний йогурт – неприродний продукт, часто часто багато цукру і консервантів.

А які корисні?

Тут можна дати волю своєї фантазії. Пам’ятайте – у харчуванні чи не найголовнішим є різноманітність.

Найкориснішими продуктами можна назвати довгі вуглеводи – каші, а також продукти, які багаті на клітковину. Каші допоможуть організму зарядитися енергією, якої вистачить надовго, а завдяки клітковині не буде проблем із травленням. Кладозем клітковини є морква, брюссельська капуста, спаржа, броколі та зелений горошок.

Смачні та корисні сніданки: прості рецепти на кожен день

Омлет зі спаржею та помідорами

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 𝔸𝕟𝕟𝕒 | Фудфотограф | Краснодар (@an_fokina)

Вівсянка на воді. У кашу можна додати горіхи, несолодкий йогурт, відварене м’ясо чи овочі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @cooking_vl

Домашня буженина, цільнозерновий хліб та овочі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ДОСТАВКА М’ЯСА | НАПІВФАБРИКАТИ (@myasko_official)

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я