Фезер піддала сумніву звільнення Шенбома

4

Арне Шонбом було відкликано з посади президента Федерального відомства з інформаційної безпеки.

Фезер піддала сумніву звільнення Шенбома

Фезер піддала сумніву звільнення Шенбома: У зв’язку зі звільненням голови відомства Арне Шенбома федеральним міністром внутрішніх справ Ненсі Фезер, було зроблено запити до Відомства захисту конституції.стверджує СДПН

«Цілком ясно, що, звичайно ж, був запит, і це було зроблено безпосередньо в жовтні, після того, як був ініційований запит на дисциплінарний розгляд (Шенбома проти нього самого)», – заявив Себастьян Хартманн, прес-секретар з внутрішньої парламентської політики. фракції СДПН, в ефірі радіостанції Deutschlandfunk.

За його словами, це досить часто явище. «Людина збирає всі інкримінуючі та виправдуючі моменти, а потім ухвалює рішення про порушення справи. До речі, так само регулярно перевіряються й усі інші державні службовці, які мають відповідний рівень безпеки».

Восени 2022 р. Шенбом був відкликаний з посади президента Федерального відомства з інформаційної безпеки (BSI) після того, як у програмі Яна Бемерманна на ZDF було порушено питання про його близькість до асоціації, члени якої, як стверджувалося, мали контакти з Росією.

Ненсі Фезер.  Фото: David Young/dpa/Archivbild

Фезер під тиском?

Хартманн пояснив неявку Фезера до комітету з внутрішніх справ Бундестагу на спеціальні засідання у вівторок і четвер, про які просив ХДС/ХСС. «Пані Фезер з’явиться на наступному черговому засіданні Комітету з внутрішніх справ німецького Бундестагу». За його словами, він не сумнівається, що «відповіді на ці питання будуть надані».

«Вона вже тричі була присутня на засіданнях комітету з внутрішніх справ у подібній ситуації, після того, як пан Шенбом був відкликаний. І щоразу Союз утримувався від питань у цій справі. Тоді я можу лише констатувати, що вона раптом порушила це питання за кілька тижнів до виборчої кампанії у землі Гессен», – сказав Хартманн, маючи на увазі той факт, що Фезер є головним кандидатом від СДПН на виборах 8 жовтня.

Читайте також:  Поліція розслідує підроблені плакати партії "зелених"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :