Екоактивісти протестували на US Open

5

Протест на деякий час перервав півфінал Коко Гауфф та Кароліни Мухової на US Open.

Екоактивісти протестували на US Open

Перший жіночий півфінал US Open було перервано майже на 50 хвилин через екологічних активістів у зоні глядачів. Екоактивісти протестували, перебуваючи на трибунах. За рахунку 6:4, 1:0 на користь американки Коко Гауфф проти Кароліни Мухової із Чехії кілька глядачів на верхньому ярусі стадіону Arthur Ashe Stadium почали вигукувати гасла, один із них, за словами організаторів, приклеївся до трибуни. На фотографіях видно, що вони були одягнені у футболки з написом «Покінчимо з викопним паливом».

Спочатку було виведено двох людей. «Коли прибула охорона, у однієї людини босі ноги були приклеєні до землі», – розповіла ESPN директор турніру Стейсі Алластер, пояснюючи таку тривалу затримку. Через деякий час цю людину у наручниках відвезли співробітники поліції.

Тим часом на стадіоні з’явилося оголошення про те, що «проблема в зоні глядачів» вирішується і що гра відновиться найближчим часом. Гауфф відпрацювала кілька подач, Мухова вирушила відпочити. Численні глядачі скандували у бік протестувальників: «Виженіть їх».

Майже через 45 хвилин гравці повернулися на корт під радісні вигуки глядачів і знову провели розминку. О 20:55 (за місцевим часом) після майже 50-хвилинної перерви вони відновили гру.

Читайте також:  Смертельна тиснява в Сеулі: звинувачуються 23 чиновники

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :