Драма після прибуття на Лампедузу: дитина потонула

13

Після втечі з матір’ю Середземним морем на італійському острові Лампедуза потонуло п’ятимісячне немовля. Немовля впало у воду, коли берегова охорона намагалася витягнути 46 мігрантів із човна на берег.

Італійське інформаційне агентство Ansa повідомило про хаотичні сцени. Інші також впали у воду, але змогли врятуватися. Однак для маленької дитини допомога прийшла надто пізно.

Рекордна кількість людей на Лампедузі

Лампедуза розташована між Сицилією та Північною Африкою, трохи менш ніж за 190 км від прибережного міста Сфакс у Тунісі. Тільки у вівторок на острів прибуло близько 2500 чоловік на човнах – більше, ніж будь-коли за день.

Часом перед причалом порту вишикувалася довга черга з невеликих металевих човнів, які чекали на свою чергу. Перший приймальний центр на Лампедузі, розрахований на 400 осіб, знову виявився повністю переповненим.

Втеча з Гвінеї

За даними влади, сім’я, в якій знаходилася дитина, що потонула, дісталася Європи з західноафриканської країни Гвінеї. Мати дитини – неповнолітня. Нині їй надається психологічна допомога. Її судно, як і більшість суден із біженцями, прибуло зі Сфакса. В даний час на Лампедузі знаходиться близько 6800 мігрантів, які будуть згодом доставлені на материк.

За даними Міністерства внутрішніх справ Італії, з початку року через Середземне море до країни проникло понад 118 тис. людей. Торік до середини вересня Середземне море перетнуло близько 64 тис. людей, і час від часу під час цих небезпечних переходів трапляються нещасні випадки та гинуть люди.

Читайте також:  Критика з боку ХДС планів коаліційних переговорів із СДПН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :