До, після або під час їжі: як правильно приймати харчові добавки

384

Ефективність безрецептурних, рецептурних ліків та харчових добавок багато в чому залежить як від часу їх використання, так і від їхньої взаємодії з їжею, один з одним при одночасному прийомі кількох препаратів. Чому дуже важливо серйозно ставитися до того, що написано в інструкціях до ліків та харчових добавок, і знати, чи слід приймати препарат натщесерце, під час їжі або відразу після їжі, каже сертифікований фармацевт аптечної мережі Apotheka Лайла Заліте.

Приймати натще!

Прочитавши таку рекомендацію, слід врахувати, що препарат слід приймати за 30 хвилин до сніданку на порожній шлунок, а в ситуаціях, коли протягом дня приймаються ліки чи харчові добавки, з моменту останнього прийому їжі має пройти щонайменше 2-4 години. “Такий час перед прийомом препаратів необхідно, щоб переконатися, що в шлунку більше немає їжі і ніщо не заважає всмоктуванню препаратів. харчові добавки рекомендується вживати лише натще”, – вказує Лайла Заліте.

Перед їжею рекомендується вживати:

  • Препарати заліза. Для повного засвоєння заліза необхідне кисле середовище. Залізо також рекомендується приймати з апельсиновим або журавлинним соком, а ось вітамін С рекомендується приймати після їжі – це сприятиме кращому засвоєнню заліза. Приймаючи залізо, не рекомендується одночасно вживати кисле молоко або молочні продукти – вони створюють у шлунку лужне середовище та заважають всмоктуванню заліза.
  • Магній+вітамін B6. Їх слід приймати залежно від мети, яку потрібно досягти. Якщо ця комбінація необхідна для покращення сну та зменшення судом у нічний час, магній та В6 рекомендується приймати на ніч. Однак якщо мета полягає у підвищенні енергії та підвищенні працездатності, то цю комбінацію вживають вранці натще.

Рекомендується приймати під час їди

Коли людина їсть, у шлунку виділяється кислота, і рівень рН знижується. Таке середовище сприяє кращому засвоєнню окремих препаратів в організмі. Однак рекомендація – “приймати під час їжі” – не обов’язково означає, що таблетки слід приймати між двома супами. Препарат можна впевнено приймати одразу після їжі. Якщо препарат, призначений для прийому після їжі, прийняти натще перед їжею, він може дратувати або навіть ушкоджувати слизову оболонку шлунка, викликаючи неприємні відчуття – печіння, нудоту.

Читайте також:  3 простих рецепти ідеального сніданку

Рекомендується приймати одразу після їди

Інтуїтивно здається, що приймати ліки відразу після їди означає прийняти препарат, як тільки тарілка спорожніє, але правильніше було б зробити це протягом 15-30 хвилин після їди. Це стосується будь-яких харчових добавок або ліків, які можуть дратувати слизову оболонку шлунка. З іншого боку, не рекомендується їсти або пити протягом мінімум півгодини після застосування ліків локальної дії, таких як аерозолі для горла або льодяники, щоб ліки не “змилися” – тоді його дія не буде досягнута.

Після їди рекомендується приймати:

  • вітамін D. Найкраще приймати вранці після сніданку. Це жиророзчинний вітамін, який одночасно допомагає організму краще засвоювати кальцій, який ми зазвичай приймаємо з молочними продуктами під час сніданку.
  • вітамін C. Хоча він і є водорозчинним вітаміном, його рекомендується приймати після або під час їжі, оскільки при прийомі натщесерце може дратувати шлунок або навіть викликати діарею.
  • цинк. Його рекомендується приймати вранці після їжі, приймаючи разом із вітаміном С – вони обоє допомагають один одному краще засвоюватися.

Пити воду, а не чай чи каву!

Приймаючи будь-який препарат, коли не важливо, приймати його натще або відразу після їди, у будь-якому випадку рекомендується запивати таблетку 150-200 мл води. Таблетки розчиняються у шлунковому соку або кишковому соку. Якщо ви запиваєте таблетку соком, кавою, чаєм чи будь-яким іншим напоєм, крім води, реакцію таблетки на конкретну рідину контролювати не можна. При використанні харчових добавок не можна пити каву, зелений або чорний чай, оскільки кофеїн заважатиме засвоєнню кальцію, а зелений чай затримує засвоєння заліза.

Не брати разом!

При прийомі водорозчинних вітамінів слід пам’ятати, що організм засвоїть їх стільки, скільки йому потрібно, а решту виведе з сечею. При одночасному прийомі кількох харчових добавок важливо знати, як вони взаємодіють. Наприклад, кальцій заважає засвоєнню заліза, тому якщо вам потрібно приймати і кальцій і залізо протягом дня кальцій слід приймати ввечері, а залізо — вранці. Також слід враховувати, що деякі препарати та харчові добавки не рекомендується вживати разом з деякими продуктами харчування або фруктовими напоями, які можуть перешкоджати або затримувати дію препаратів”, — каже фармацевт Apotheka Лайла Заліте.

Читайте також:  Швидкі вуглеводи та погіршення настрою – чому це важливо і як цього уникнути?

Пара комбінацій, які не дружать:

  • Препарати заліза + молоко. Молочні продукти знижують засвоєння заліза в організмі, тому при прийомі цих препаратів, молочні продукти слід вживати якомога рідше або пізніше після прийому дози препарату заліза. Оскільки молоко багате на білок, воно вважається їжею, а не напоєм, тому його не слід вживати як напій при прийомі ліків.
  • Ліки + грейпфрутовий сік. Грейпфрутовий сік може уповільнювати або блокувати роботу органів, що виводять ліки з організму, та може змінити дію багатьох ліків в організмі. При одночасному вживанні грейпфрута і харчових добавок необхідно бути обережними, оскільки речовини, що містяться в грейпфруті, можуть впливати на активність травних ферментів, перешкоджаючи засвоєнню харчових добавок. Дія грейпфрута може тривати три дні після вживання грейпфрута чи соку.
  • Ліки від артеріального тиску + апельсиновий сік Для зниження підвищеного артеріального тиску приймають різні ліки, тому розрізняються і продукти, з якими вони взаємодіють. Якщо лікар прописав бета-адреноблокатори, не рекомендується вживати їх разом із апельсиновим соком, щоб не блокувати всмоктування ліків у тонкому кишечнику. З іншого боку, інгібітори АПФ не слід приймати разом, багатими на калій продуктами.
  • Розріджувачі крові + зелень чи приготовлені на грилі страви. Для запобігання утворенню тромбів часто приймають антикоагулянти, що розріджують кров. Багато темно-зелені овочі (броколі, капуста, петрушка, шпинат) містять багато вітаміну К. Вживання великої кількості цих продуктів може вплинути на здатність ліків запобігати утворенню тромбів. Зелень можна вживати і при прийомі антикоагулянтів, але без надмірностей! Смажена їжа також може знизити ефективність.

Інтервал часу між прийомом

“Якщо будь-який препарат потрібно приймати тричі на день, слід дотримуватися однакового інтервалу часу – кожні вісім годин, щоб ліки подіяли. При порушенні такого режиму прийому ліків порушується, рівень концентрації ліків коливається, а це шкідливо для здоров’я”, – звертає увагу фармацевт. .

Читайте також:  7 речей, які не можна робити на Водохреща

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я