Денні Мастерсон отримав 30 років ув’язнення за зґвалтування

14

Актор завжди заперечував усі звинувачення та не визнавав себе винним.

Денні Мастерсон отримав 30 років ув’язнення за зґвалтування

Американського актора Денні Мастерсона (47 років, «Дикі сімдесяті») засуджено до 30 років ув’язнення за зґвалтування.

У четвер у Лос-Анджелесі суддя Шарлейн Олмедо ухвалила вирок, про що одностайно повідомили американські ЗМІ. Мастерсона було визнано винним у ході кримінального процесу, що відбувся наприкінці травня.

За даними прокуратури, 12 присяжних визнали Мастерсона винним у зґвалтуванні двох жінок у 2003 році. Однак у третьому випадку, коли у зґвалтуванні актора звинувачувала ще одна жінка, присяжні не змогли дійти одноголосного вердикту.

Перший судовий процес закінчився нічим

Мастерсон завжди заперечував усі звинувачення та не визнавав себе винним. «Усі сексуальні дії відбувалися за взаємною згодою»– стверджував актор у ході судового процесу.

Як повідомляє газета Los Angeles Times, на оголошення вироку в четвер Мастерсон був присутній мовчки. У залі суду було кілька членів сім’ї, зокрема дружина Мастерсона, актриса Біжу Філліпс.

Денні Мастерсон отримав 30 років ув'язнення за зґвалтування.  Фото: Arne Dedert/dpa/Symbolbild

То справді був другий судовий процес проти актора. Перший кримінальний процес закінчився безрезультатно у листопаді 2022 року. Тоді присяжні не змогли винести одноголосний вердикт за жодною з трьох справ. Після цього суддя оголосив так званий «місстріал». Цього року звинувачення поновило розгляд справи.

Жінки розповіли про схожі обставини

Поліцейське розслідування розпочалося у 2017 році. Серед позивачів була колишня подруга актора. Жінки розповіли про схожі обставини, про те, що Мастерсон накачав їх наркотиками, а потім зґвалтував у своєму будинку.

У ході судового розгляду йшлося також про скандальну організацію саєнтології, яка називає себе церквою. Мастерсон є її помітним членом, іноді позивачки теж перебували в цій організації, як повідомляють американські ЗМІ.

Читайте також:  Під загрозою дефолту Байден скасував частину візитів

З 2011 року Мастерсон одружений з актрисою Біжу Філліпс. Пара має одну дочку. Актор став відомий завдяки комедійному серіалу «Дикі сімдесяті», в якому він з 1998 по 2006 рік грав Стівена Хайда, який завжди ніс сонцезахисні окуляри.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :