Цукровий діабет 2 типу – які продукти харчування не можна їсти?

523

Наявність діагнозу цукровий діабет 2 типу має на увазі максимальне обмеження швидких вуглеводів, цукру та рафінованих продуктів. Вживання фруктів допустиме, але в невеликих кількостях – і якщо це не суперечить рекомендаціям вашого лікаря.

Любов до солодкого – риса, що поєднує багатьох людей з діагнозом цукровий діабет 2 типу. Однак надмірне вживання солодкого лежить в основі цього порушення обміну речовин, пов’язаного з нездатністю організму правильно реагувати на високий рівень цукру в крові.

У цьому залежність від солодощів проявляється як на фізичному, а й у емоційному рівні. Вживання цукрових продуктів призводить до викиду гормону заохочення дофаміну, що в буквальному розумінні покращує настрій. Саме тому від солодкого так важко відмовитись.

Що категорично не можна їсти при діабеті?

Надлишок рафінованих вуглеводів у харчуванні – одна з ключових проблем сучасного раціону. Статистика говорить про те, що середня людина вживає в 3 рази більше цукру, ніж вимагають норми — що найчастіше і є головною причиною розвитку цукрового діабету 2 типу.

Рекомендації Всесвітньої Організації Охорони здоров’я зводяться до того, що максимальна кількість цукру в раціоні людей без діабету не повинна перевищувати 7-8% від сумарної калорійності раціону. Зазвичай це менше 50 г цукру (включаючи доданий у продукти харчування).

Більшість видів солодощів (цукерки, торти, печиво, вафлі, кекси та інша здобна випічка) щонайменше на половину складаються з цукру або споріднених до нього швидких вуглеводів. Вживання таких продуктів суворо забороняється за наявності діабету.

Ультра-оброблена їжа

Окрему категорію займає так звана ультра-оброблена їжа. Термін покликаний доповнити і розширити поняття фастфуд – якщо про шкоду картоплі-фрі та чіпсів знає кожен, то рідко хтось замислюється про те, що поживний профіль морозива мало відрізняється від піци.

Читайте також:  Вагінізм

Подібні продукти харчування містять надмірну кількість насичених жирів, рафінованих вуглеводів (як цукру в чистому вигляді, так і максимально очищеного від клітковини борошна пшеничного “вищої” якості) і солі. За наявності діабету ці інгредієнти повинні бути обмежені.

Хліб, макарони та борошняні продукти

Хоча перемелювання — одна з найдавніших форм обробки зернових, рафінована мука з’явилася лише у 18 столітті. Первинною причиною для видалення оболонки стали бактерії – борошно вищого ґатунку здатне довше зберігатися (як на полиці, так і в процесі доставки в магазин).

Фактично, саме рафіноване пшеничне борошно дозволяє випікати повітряний хліб та ніжні десерти. Однак з оболонкою видаляється і клітковина – в результаті біле борошно різко підвищує рівень цукру в крові. Це небезпечно та вкрай небажано при цукровому діабеті.

Глікемічний індекс

Глікемічний індекс – показник, пов’язаний зі швидкістю засвоєння вуглеводів, що містяться в продукті харчування. Чим вище ГІ їжі, тим швидше вуглеводи, що входять до її складу, трансформуються в глюкозу в крові – що може призводити до надлишку вироблення інсуліну.

З іншого боку, роль грає глікемічна навантаження — вона залежить від розміру порції. Зрештою, важливий як глікемічний індекс, а й обсяг з’їдених вуглеводів.

Хлібні одиниці

Хлібна одиниця – це параметр, який полегшує контроль дози необхідного інсуліну при цукровому діабеті. Одна хлібна одиниця дорівнює середньому шматку хліба, склянці молока або столовій ложці крупи (до варіння) – близько 10 г вуглеводів у формі крохмалю та 2 г клітковини.

Знаючи хлібний індекс продукту, можна розрахувати дозу необхідного інсуліну — для засвоєння однієї хлібної одиниці потрібно від 0,5 до 4 одиниць інсуліну. Більш точна цифра визначається з урахуванням глікемічного індексу вживаних вуглеводів.

Читайте також:  Які звички крадуть у будинку щастя та фінансовий достаток

Які фрукти не можна за діабету?

По-перше, нагадаємо про те, що за наявності цукрового діабету заборонено вживати фруктові соки – як свіжі, так і відновлений сік з пакета. В середньому одна склянка соку містить до 30-40 г цукру, що на 90% покриває максимальну добову дозу для людей без діабету.

По-друге, необхідно обмежити вживання фруктів з високим вмістом вуглеводів у складі — передусім бананів, ананасів, кавунів, динь, манго, фініків, інжиру та родзинок. Сухофрукти також заборонені – основним компонентом їхнього складу є саме цукор.

З іншого боку, наявність цукрового діабету не передбачає автоматичної заборони вживання фруктів — рекомендується лише враховувати вміст швидких вуглеводів (отже, і розмір порції). Дієтологи окремо наголошують, що повна відмова від фруктів — ризиковане з погляду здоров’я рішення.

Висновок

Наявність діагнозу цукровий діабет 2 типу має на увазі максимальне обмеження швидких вуглеводів, цукру та рафінованих продуктів. Вживання фруктів допустиме, але в невеликих кількостях – і якщо це не суперечить рекомендаціям вашого лікаря.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я