Чи буде уряд учасником проекту

6

У вівторок на верфі розпочалася урочиста церемонія будівництва нових підводних човнів для ВМС Німеччини та Норвегії. Загальний обсяг замовлення на шість човнів складає близько 5,5 млрд євро.

Верф у Кілі: чи буде уряд учасником проекту

Уряд Німеччини розглядає можливість придбання частки верфі з виробництва підводних човнів Thyssenkrupp Marine Systems (TKMS) у Кілі.

«Ми розглядаємо це питання», – заявив у вівторок міністр оборони Борис Пісторіус (СДПН) у рамках візиту до Кіль. Він додав, що уряд Німеччини обговорює питання, чи буде Федеральний уряд учасником проекту, але поки що ці розгляди не завершені. Це займе щонайменше до кінця року.

Військово-морська компанія TKMS хоче стати незалежною.

Олівер Буркхард (Oliver Burkhard) раніше заявив газеті Deutsche Presse-Agentur, що «незалежна компанія Marine Systems – це найкращий шлях уперед: для Thyssenkrupp, TKMS, для наших клієнтів, для Берліна і, отже, для Німеччини».

Нині лише у Кілі на підприємстві працює близько 3100 осіб. За наявними даними, можливі кілька варіантів: залучення сторонніх інвесторів (private equity), IPO або часткове IPO та/або входження держави.

У вівторок на верфі розпочалася урочиста церемонія будівництва нових підводних човнів для ВМС Німеччини та Норвегії. Німеччина спочатку замовила два нові човни, Норвегія – вже чотири. Німеччина має опціон на купівлю від чотирьох до шести човнів.

“Те, що ми хочемо, не викликає сумнівів”, – сказав Пісторіус. Питання у термінах, сказав він. За його словами, рішення буде ухвалено у найближчі один-два роки. За інформацією агентства dpa, обсяг замовлення на шість човнів для Німеччини та Норвегії складає близько 5,5 млрд євро.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :