Брюс Спрінгстін скасував концерти

8

Жодних виступів у вересні: музикант Брюс Спрінгстін скасував вісім концертів за порадою лікарів.

Брюс Спрінгстін скасував концерти

Рок-зірка Брюс Спрінгстін скасував концерти в США, заплановані на вересень, за порадою своїх лікарів.

73-річний музикант проходить курс лікування від симптомів виразки шлунка, йдеться у заяві на його сайті. Цього місяця рокер та його гурт E Street Band запланували вісім концертів у США, зокрема у Вашингтоні та штаті Нью-Йорк.

Спрінгстін написав, що вони «убиті горем», але змушені відкласти виступи. Вони з нетерпінням чекають на швидке повернення на сцену. Тим, хто придбав квитки на скасовані концерти, організатори туру пропонують стежити за повідомленнями на офіційному сайті співака.

Раніше Спрінгстін та його група E Street Band перебували в Європі з гастролями. Їхній тур розпочався в Барселоні наприкінці квітня. Вони також дали чотири концерти у Німеччині, у тому числі в Гамбурзі та Мюнхені.

Це не перший випадок, коли стан здоров’я не дозволяє Брюсу Спрінгстіну продовжувати концертну діяльність. 2023 року він уже скасував кілька своїх шоу, пославшись на нездужання. Про те, що це виразка шлунка, стало відомо лише зараз.

Спрінгстін вважається одним із найпрацьовитіших і плідних музикантів в історії року. За 60 років кар’єри він випустив 21 студійний альбом.

Читайте також:  Голод загрожує дітям Південного Судану

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :