Бербок у Ємені зустрінеться з міністром закордонних справ

18
Бербок у Ємені: Міністр закордонних справ Німеччини продовжує сьогодні у Саудівській Аравії переговори про ситуацію в охопленій громадянською війною країні. У портовому місті Джидда на Червоному морі «зелений» політик спочатку хотіла зустрітися з координатором ООН з Ємену Девідом Гресслі. Після цього планувалася зустріч із міністром закордонних справ Ємену Ахмедом бін Мубараком, який знаходиться у місті одночасно з Бербок.

Кінець війни у ​​Ємені в межах досяжності?

Зважаючи на зближення між Саудівською Аравією та Іраном, шанси на ослаблення війни в Ємені, де обидві країни підтримують різні сторони, краще, ніж були протягом багатьох років. Ер-Ріяд шукає вихід із дорогого конфлікту, в якому, за оцінками ООН, загинуло щонайменше 377 000 людей через прямі та непрямі наслідки війни. Близько 23 мільйонів залежать від тієї чи іншої форми гуманітарної допомоги. Саудівська Аравія веде боротьбу з повстанцями-хуті, що підтримуються Іраном в Ємені, які захопили країну в 2014 році і контролюють значні райони на півночі.

Німеччина була другим за величиною гуманітарним донором Ємену у 2022 році, виділивши близько 194,5 млн. євро за даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГВ). У лютому уряд Німеччини оголосив про виділення ще 120 мільйонів євро на 2023 рік.

Основною проблемою для реалізації гуманітарної допомоги, як і раніше, залишається обмежений доступ до нужденних. За даними уряду Німеччини, минулого року гуманітарні партнери повідомили про більш ніж 3300 документально підтверджених обмежень доступу, внаслідок чого понад п’ять мільйонів людей втратили гуманітарну допомогу. Особливою перешкодою стало правило, нав’язане переважно хуті, згідно з яким єменським жінкам не дозволяється подорожувати без родича чоловічої статі.

Переговори про права трудящих заплановані у Катарі

Близько полудня міністр планував вирушити далі до Катару. У Досі, столиці безлюдної держави, планувалися переговори з головою проектного офісу Міжнародної організації праці (МОП) Максом Туноном. Під час проведення Чемпіонату світу з футболу 2022 року Катар зазнав різкої критики через становище близько 2,6 мільйонів робітників.

Читайте також:  Відкрити захист материнства для самозайнятих

Справді, уряд провів реформи, щоби зменшити колишню залежність працівників від роботодавців. Наприклад, було введено мінімальну заробітну плату, а також законодавчо обмежено робочі години та оплачувані відпустки. Проте, неурядові організації, такі як Amnesty International, засуджують повільне впровадження цих законів.

Завтра Баєрбок планує зустрітися з еміром Тамімом бін Хамадом Аль Тані та міністром закордонних справ Мохаммедом бін Абдулрахманом Аль Тані у Досі для політичних переговорів наприкінці своєї триденної поїздки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я