Бербок у Китаї поговорить про Росію та Тайваню

35
Бербок у Китаї: Міністр закордонних справ Анналена Бербок продовжить свій візит цієї п’ятниці переговорами в німецькій компанії з виробництва електромобілів у портовому місті Тяньцзінь. Міністр закордонних справ Цінь Ган, який родом із Тяньцзіня, супроводжуватиме «зеленого» політика. Компанія Vitesco, розташована в Регенсбурзі, Баварія, виготовляє повністю інтегровані електричні приводи осей у Тяньцзіні з 2019 року. З листопада 2021 року там працює центр досліджень та розробок.

Після цього Баєрбок та Цінь Ган планують вирушити на спеціальному поїзді до столиці Пекін, який розташований приблизно за 120 кілометрів на захід. Там заплановано переговори у Державному гостьовому будинку «Дяоюйтай» у рамках німецько-китайського стратегічного діалогу. У другій половині дня (за місцевим часом) Бербок також має намір зустрітися для короткої бесіди з віце-президентом Китаю Хань Чженом.

Балансування

Враховуючи підтримку Китаєм війни російського президента Володимира Путіна в Україні та напруженість навколо Тайваню, політичні переговори вважалися найделікатнішою частиною візиту Бербока. Крім німецько-китайських відносин, у центрі уваги, ймовірно, опиниться ситуація з правами людини в Китаї та стримування кліматичної кризи.

Ще до від’їзду до Китаю Баєрбок наголосив, що його мета – вивчити можливості для майбутньої співпраці з Пекіном та зменшити небезпеку односторонньої залежності. «Партнер, конкурент, системний суперник – такий компас європейської політики щодо Китаю. Напрямок, в якому гойдатиметься голка в майбутньому, також залежить від того, який шлях обере Китай», – сказала вона.

Читайте також:  Що Жан-Клод Ван Дамм робив в Україні і чому не став афішувати свій приїзд

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я