Після цього Баєрбок та Цінь Ган планують вирушити на спеціальному поїзді до столиці Пекін, який розташований приблизно за 120 кілометрів на захід. Там заплановано переговори у Державному гостьовому будинку «Дяоюйтай» у рамках німецько-китайського стратегічного діалогу. У другій половині дня (за місцевим часом) Бербок також має намір зустрітися для короткої бесіди з віце-президентом Китаю Хань Чженом.
Балансування
Враховуючи підтримку Китаєм війни російського президента Володимира Путіна в Україні та напруженість навколо Тайваню, політичні переговори вважалися найделікатнішою частиною візиту Бербока. Крім німецько-китайських відносин, у центрі уваги, ймовірно, опиниться ситуація з правами людини в Китаї та стримування кліматичної кризи.
Ще до від’їзду до Китаю Баєрбок наголосив, що його мета – вивчити можливості для майбутньої співпраці з Пекіном та зменшити небезпеку односторонньої залежності. «Партнер, конкурент, системний суперник – такий компас європейської політики щодо Китаю. Напрямок, в якому гойдатиметься голка в майбутньому, також залежить від того, який шлях обере Китай», – сказала вона.