Байден відреагував на загрозу республіканців про імпічмент

20

Президент США Байден вперше прокоментував розслідування можливої ​​процедури імпічменту щодо нього. Його висновок: він має зосередитися на найважливіших речах.

Байден відреагував на загрозу республіканців про імпічмент

Президент США Джо Байден відреагував на загрозу республіканців про можливе порушення проти нього справи про імпічмент із демонстративним спокоєм.

Він має «роботу, яку потрібно робити», – заявив Байден учора ввечері (за місцевим часом) у кулуарах передвиборчого заходу в Макліні, передмісті Вашингтона в американському штаті Вірджинія.

Йому доводиться займатися питаннями, які впливають на повсякденне життя американців, і він точно не знає, чому республіканці взагалі затіяли проти нього справу, сказав політик-демократ. Наскільки він розуміє, вони хочуть оголосити йому імпічмент за нібито скоєні посадові злочини, щоби закрити урядсказав Байден, маючи на увазі майбутні переговори щодо бюджету.

Закриття уряду може паралізувати його роботу

Республіканці мають лише незначну більшість у Палаті представників, і деякі конгресмени вже заявили, що схвалять бюджет лише в тому випадку, якщо лідери партії розпочнуть розслідування процедури імпічменту щодо Байдена. Якщо більшість не підтримає бюджет, то відбудеться так званий shutdown, що означає параліч державної діяльності та державного управління.

У вівторок голова Палати представників від республіканців Кевін Маккарті ініціював перші конкретні кроки щодо можливого розгляду справи про імпічмент Байдена. За словами Маккарті, існують достовірні звинувачення в тому, що президента залучили до незаконних ділових операцій свого сина Хантера, і необхідно провести подальше розслідування.

Навіть якщо розгляд у Палаті представників пройде успішно, для імпічменту Байдена буде потрібна більшість у дві третини голосів в іншій палаті Конгресу – Сенаті, що нині вважається неможливим. Більшість у Сенаті належить демократам.

Читайте також:  Помер Володимир Макей - глава МЗС Білорусі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :